ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


ТРІЙНЯ – ТО ВЕЛИКЕ ЩАСТЯ

27.11.09
Оксана ВЕРСТЮК, Олег ШРАМКО (фото)

Відразу трьох немовлят приніс лелека молодому подружжю кіровоградців Ейдіних – Олександру та Олені. Привітати родину із такою визначною подією приїхали міський голова Володимир Пузаков та його заступник – директор департаменту з гуманітарних питань Валентина Пупишева. Напередодні молодій родині вручили подарунок від міської влади – два візочки для новонародженої трійні.

Поки маленькі Володя, Дмитрик та Даринка спокійно спали у своїх ліжечках, Володимир Пузаков детально розпитав подружню пару, як їм ведеться після такого великого поповнення у родині. Звичайно, доводиться нелегко, і Олена відверто сказала, що інколи просто не вистачає рук, адже малюки потребують багато уваги. Зараз молоде подружжя проживає разом із батьками, але просить закріпити за їхньою сім’єю соціального працівника, який би допомагав у вирішенні певних житейських питань.

Але проблема молодої пари полягає ще й у тому, що Олександр Ейдін нині служить за контрактом в одній з вінницьких військових частин. До Кіровограда  приїздить лише у вихідні. Тому в молодих батьків було велике прохання до міського голови посприяти їм вирішити квартирне питання у Вінниці. Зараз воно розглядається у Міністерстві оборони України, але, можливо, Володимир Пузаков міг би звернутись до вінницького міського голови із проханням допомогти забезпечити житлом багатодітну сім’ю за місцем проходження служби батька. Володимир Тихонович обіцяв посприяти.

А поки молоді батьки розповідали про свої турботи, немовлята, яким уже виповнилось по три місяці, прокинулись. Володимир Пузаков із великим задоволенням потримав на руках маленьких кіровоградців, сфотографувався з ними на пам’ять та побажав родині Ейдіних щастя, а діткам – здоров’я, щоб росли гарними, міцними на радість мамі, татові й усій рідні. А тим часом, поки представники влади були в гостях в Ейдіних, Володимиру Тихоновичу повідомили по телефону, що в Кіровоградському пологовому будинку № 1 народилася ще одна трійня.

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!