ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


НА ЗАСІДАННІ МІСЬКВИКОНКОМУ

27.11.09

На комп’ютеризацію – 1,2 мільйона гривень

Члени виконкому Кіровоградської міської ради запропонували наступного року виділити на реалізацію програми комп’ютеризації закладів освіти міста 1,2 мільйона гривень. Це дозволить забезпечити у достатній кількості сучасними комп’ютерами усі школи обласного центру.

Як повідомила на засіданні заступник начальника управління освіти Валентина Брагіна, на сьогодні у Кіровограді у 46 школах для 22742 учнів використовуються 308 комп’ютерів сучасних модифікацій. Загальна потреба на таку кількість школярів становить 3500 одиниць комп’ютерної техніки, наголосила посадовець.

За словами Валентини Брагіної, впровадження програми комп’ютеризації навчальних закладів дасть можливість підвищити ефективність виконання навчальних програм на основі новітніх інформаційних та телекомунікаційних технологій навчання.

Виконком затвердив режим харчування у закладах освіти Кіровограда на 2010 рік

Якими будуть режим харчування в закладах освіти Кіровограда на 2010 рік, його вартість, хто звільнятиметься від плати за харчування, визначив минулого понеділка на своєму засіданні виконком Кіровоградської міської ради.

Відповідно до прийнятого рішення, харчування дітей здійснюватиметься за таким режимом. У загальноосвітніх навчальних закладах учні окремих категорій (діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з прийомних сімей, діти – вихованці будинків сімейного типу та діти, які отримують допомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям") забезпечуватимуться одноразово обідом, учні пільгових категорій, які відвідують групи подовженого дня, – дворазовим харчуванням (сніданок, обід), учні 1-4 класів – одноразовим (сніданок).

У школі-інтернаті школярі пільгових категорій, котрі перебувають у закладі цілодобово, харчуватимуться чотириразово (сніданок, обід, полуденок, вечеря); що проживають удома, – дворазовим (обід, полуденок), учні 1-4 класів не пільгової категорії – одноразовим (сніданок).

Вихованці дитячого будинку отримають чотириразове харчування (сніданок, обід, полуденок, вечеря), вихованці спеціальних шкіл – дворазове (обід, сніданок); вихованці дошкільних навчальних закладів – триразове (сніданок, обід, полуденок); вихованці санаторного дошкільного навчального закладу № 65 для дітей з малими та згасаючими формами туберкульозу – чотириразове (сніданок, обід, полуденок, вечеря). Визначено також, представники яких категорій харчуватимуться безкоштовно.

Відзнаку "За заслуги" отримають троє кіровоградців

Виконавчий комітет Кіровоградської міської ради нагородив відзнакою "За заслуги" І ступеня Віктора Савицького, директора центру дитячої та юнацької творчості "Центр – Юність" Новенської селищної ради за вагомий внесок у розвиток хореографічного мистецтва, виховання творчо обдарованої молоді, високий професіоналізм та з нагоди 25-річчя від дня заснування центру.

Відзнаками виконавчого комітету Кіровоградської міської ради "За заслуги" ІІ ступеня нагороджені Едуард Нечай, старший тренер-викладач зі спортивної гімнастики СДЮШ олімпійського резерву "Надія" – за вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту та з нагоди 70-річчя від дня народження і Руслан Фросиняк, радник голови Кіровоградської обласної організації інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів "Союз організацій інвалідів України", заступник голови Ленінської районної у місті Кіровограді ради – за вагомий внесок у вирішення питань соціального захисту інвалідів, активну громадську діяльність та з нагоди Міжнародного дня інвалідів.

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!