ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


ДРУГА МОЛОДІСТЬ СТАРОЇ ШКОЛИ

27.11.09
Оксана ВЕРСТЮК, Олег ШРАМКО (фото)

Повним ходом ідуть будівельні роботи в Кіровоградській ЗОШ № 15.

Нагадаємо, що спорудження нових корпусів цього навчального закладу розпочалося ще 1991 року, а потім надовго припинилося. І ось у нинішньому році з державного бюджету на добудову школи було направлено 4,8 мільйона гривень.

Виконавець робіт – обласне управління капітального будівництва. Міський голова Володимир Пузаков мало не щодня відвідує будівельний майданчик. Він особисто просив Прем’єр-міністра України Юлію Тимошенко під час її візиту на Кіровоградщину влітку цього року пригадати виборчий округ, з якого починалась її політична кар’єра, і допомогти в добудові школи. Через три тижні до Кіровограда надійшла звістка про виділення необхідних коштів.

Вже здано в експлуатацію корпус, де розмістився сучасний спортивний зал. В другому ж корпусі, фундамент якого закладено, функціонуватимуть їдальня та навчальні класи для найменших школярів. А з огляду на те, що у зазначеному мікрорайоні немає дитсадків, вирішено, що у майбутньому в цьому корпусі розмістяться і дві групи для дошкільнят на 50 місць.

Заступник директора ЗОШ № 15 Світлана Колісниченко переконана, що новий корпус певною мірою розв’яже проблему класів у навчальному закладі, адже зараз їх не вистачає. Нові корпуси з’єднуватимуться переходами з основним, тож учням не доведеться виходити на вулицю. Особливо це зручно в холодну пору.

Володимир Пузаков переконаний, що до кінця року, а може, частково у першому кварталі наступного повністю вдасться освоїти виділені кошти, а корпуси введуть у дію вже першого вересня 2010 року. Саме таке завдання поставлено перед будівельниками.

Поряд, на Старій Балашівці функціонує ще одна школа – № 21. Там теж ведуться будівельні роботи – реконструюються приміщення, щоб облаштувати там кілька груп для дошкільнят.

 Заступник міського голови – директор департаменту з гуманітарних питань міської ради Валентина Пупишева також радіє з того, що ЗОШ № 15 незабаром перетвориться на сучасний навчальний заклад, адже педагогічна діяльність Валентини Яківни розпочиналась саме в стінах цього освітнього закладу.

– Мені приємно усвідомлювати, скільки позитивних змін сталося з того часу, – зазначає очільниця освітянської галузі міста. – Пам’ятаю, як було холодно в класах, а тепер поліпшено матеріально- технічну базу школи, що сприятиме удосконаленню навчально-виховного процесу.

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!