ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


КЕНДО В КІРОВОГРАДІ

27.11.09

21 листопада в нашому обласному центрі відбулась презентація сучасного фехтувального мистецтва кендо, що походить від техніки кендзюцо, якою володіли самураї.

Гості – спортсмени, що займаються кендо, зустрілися з міським головою Володимиром Пузаковим і вручили йому мендауру (рушник-підшоломник) і запрошення на презентацію нового для нашого міста виду спорту.

Презентація відбувалась в хомбу додзьо Федераціі традиційного карате-до України. Ініціатива проведення демонстрації кендо в Кіровограді належить обласному Центру олімпійської підготовки з традиційного карате-до, який плідно співпрацює з Всеукраїнською федерацією кендо (ВФК) і Київською федерацією кендо. Захід був присвячений Дням Японії в Україні.

Очолював делегацію київських кендоістів сенсей Годай Хірокі – японський майстер, який викладае кендо в столиці України. Асистентами сенсея були Роман Фалєєв, віце-президент ВФК (м. Київ), кияни Денис Федчук і Михайло Мєтєль.

Щирі слова вітання гості почули від почесних гостей презентаціі – начальника управління з питань фізичної культури та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергія Колодяжного та голови відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області заслуженного працівника фізичної культури і спорту України Володимира Ковальова.

Гості представили кіровоградцям всю глибину японського Будо, його філософію, а також шлях розвитку людської природи через розуміння принципів володіння мечом.

Майстерність виконання техніки ката, кіхона, дзі-гейко та сіай учнями сенсея Годай Хірокі вразила присутніх і багаторазово переривалось щирими оплесками.

Після завершення презентаціі сенсей провів двогодинний показовий тренінг для кендоістів Черкащини і Києва. Численні глядачі мали змогу побачити на власні очі класичне викладання японського кендо.

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!