ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


ЗРУЧНО. ДЕШЕВО. КОМФОРТНО
На Ковалівці відновлено рух тролейбусів

Юрій ЛІСНИЧЕНКО, Олег ШРАМКО (фото)

28.08.2009, 08:32

Тривалий час у Кіровограді рух тролейбусів вулицею Жовтневої Революції був неможливий: цьому перешкоджало те, що власник ринку "Босфор" замурував опори тролейбусних електричних мереж у будівлі.

Кіровоградці, звичайно ж, нарікали на позбавлення їх можливості їздити вулицею Жовтневої Революції електричним громадським транспортом, проїзд у якому зараз, напевно, найдешевший в Україні. Міський голова Володимир Пузаков та департамент розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку Кіровоградської міської ради ретельно взялися за розв’язання посталої проблеми. Відновити рух тролейбусів за дорученням Володимира Пузакова працівники департаменту мали до Дня міста.

Як повідомив "Вечірній газеті" заступник директора названого вище департаменту Володимир Горбатенко, це завдання було виконано заздалегідь – до Дня незалежності України. Представникам міської влади вдалося нарешті знайти спільну мову із директором МПП "Фірус" Сергієм Мезенцевим (власник ринку "Босфор"), і той профінансував встановлення нових бетонних опор, наданих ТОВ "Єлисаветградська транспортна компанія", у новому місці. Добре попрацювали для поновлення тролейбусного руху на вулиці Жовтневої Революції працівники підприємства "Міськсвітло" (керівник – Сергій Авдєєнко), Кіровоградської філії ВАТ "Кіровоградообленерго" (директор – Микола Гершкул) та ДП "Кіровоград – Інформ – Ресурси" (керівник – Микола Мацько).

Тож нині вулицею Жовтневої Революції курсують чотири тролейбуси № 1 (101-й мікрорайон – вулиця Жовтневої Революції – провулок Училищний – вулиця Полтавська – зупинка "Лісопаркова") та по одному на маршрутах № 5 (101-й мікрорайон – вулиця Жовтневої Революції – проспект Володимира Винниченка – вулиця Карла Маркса – вулиця Тараса Шевченка – залізничний вокзал) і № 9 ( вулиця Генерала Жадова – обласна лікарня – вулиця Академіка Корольова – вулиця Жовтневої Революції – провулок Училищний – залізничний вокзал). Із першого вересня на всіх трьох маршрутах з інтервалом у п’ять-десять хвилин курсуватимуть уже десять тролейбусів.

Володимир Пузаков, який тримав на особистому контролі розв’язання цієї наболілої проблеми, висловив подяку профільному департаменту та особисто його керівнику Миколі Цуканову за те, що необхідні заходи було вжито.

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!