ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


"КИЇВ" ПРОДАДУТЬ З АУКЦІОНУ

Віктор ІВАНЕНКО, Олег ШРАМКО (фото)

28.08.2009, 08:34

Приміщення готелю "Київ", ринкова вартість якого становить близько 35 мільйонів гривень, виставлять на відкриті торги. Рішення про це вчора ухвалила Кіровоградська міська рада. У додатку до цього ж рішення значиться ще ряд об’єктів комунальної власності, які буде приватизовано. За словами представ- ників влади, продати приміщення готелю "Київ" з аукціону – це гарна можливість наповнити бюджет міста у час кризи.

На тому ж пленарному засіданні рада задовольнила депутатські запити про надання матеріальної допомоги ряду городян, які опинилися в складних життєвих ситуаціях, виділила кошти на капітальні ремонти приміщень лікувальних закладів та деяких інших об’єктів комунальної власності, затвердила гімн Кіровограда (текст публікується на другій сторінці).

У процесі обговорення питання про гімн депутат Григорій Дрок як прихильник ідеї перейменування обласного центру на Єлисаветград висловив зауваження з приводу тексту, оскільки в ньому фігурує чинна назва міста. Міський голова Володимир Пузаков запевнив депутата, що у разі перейменування Кіровограда внести зміни до тексту гімну не буде проблемою.

Ухваливши гімн, депутати на прохання Володимира Пузакова оплесками подякували авторам тексту і музики Олегу Попову та Дмитру Притулі, а також начальнику відділу з питань внутрішньої політики міськради Надії Грищенко, яка, реалізуючи ідею створення гімну міста, провела велику організаційну роботу.

Того ж дня голова міської територіальної виборчої комісії Олександр Середа довів до відома органу місцевого самоврядування рішення ТВК про визнання обраними депутатами міської ради Олександра Пустовіта та Валерія Шевчука. Обидва депутати є представниками партій, що входять до Блоку Юлії Тимошенко.

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!