ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


ВЕЛИКА РІЧНИЦЯ

Юрій ЛІСНИЧЕНКО, Олег ШРАМКО (фото)

28.08.2009, 08:40

Кіровоградщина гідно зустріла 18-у річницю незалежності України: цього року хлібороби області виростили та зібрали щедрий урожай зернових вагою у два мільйони тонн. Про це йшлося на урочистостях, які відбулися 21 серпня в обласній філармонії і в яких взяв участь й кіровоградський міський голова Володимир Пузаков.

Того дня на сцені філармонії найкращі представники Кіровоградщини отримали високі державні нагороди (орден "За заслуги" ІІІ ступеня) та нагрудні знаки до відзнак Президента – почесних звань “Заслужений працівник соціальної сфери України”, “Заслужений лікар України", ”Заслужений працівник сільського господарства України".

 А 23 серпня біля пам’ятника Тарасові Шевченку відбувся урочистий мітинг, присвячений Дню Державного прапора України та Дню незалежності України.

Відзначити ці події до пам’ятника, біля якого синьо-жовтий стяг у Кіровограді українські патріоти підняли ще перед проголошенням 18 років тому незалежності України (за що й мали неприємну зустріч із тодішніми правоохоронцями), прийшло багато кіровоградців. Серед них – члени громадських та партійних організацій, представники силових структур, широка громадськість.

Вшанували визначні державні свята й представники влади. Зокрема, перший заступник голови облдержадміністрації Світлана Негода, голова обласної ради Микола Сухомлин та кіровоградський міський голова Володимир Пузаков. Під час урочистого мітингу названі посадовці привітали присутніх з Днем Державного прапора України та Днем незалежності України.

У цей знаменний день Світлана Негода, Микола Сухомлин та Володимир Пузаков вручили паспорти кіровоградським хлопцям та дівчатам, яким напередодні свят виповнилося 16 років. Із урочистого мітингу присутні оплесками відправили на Дефолімпійські ігри кіровоградських членів збірної команди України з плавання. Надзвичайно видовищним було підняття великого стягу нашої держави на флагшток поблизу пам’ятника Тарасові Шевченку. Його врочисто піднесли до щогли й підняли на неї військовики місцевого гарнізону. Після урочистостей до підніжжя монумента  почали  підходити  всі,  хто мав  бажання  покласти  туди квіти чи просто вклонитися світлій пам’яті нашого геніального поета і пробуджувача української нації.

Також напередодні свята на площі Богдана Хмельницького відбувся святковий ярмарок, на якому всі охочі могли придбати сільськогосподарську продукцію за ціною виробника. На цьому заході із самого ранку яблуку ніде було впасти – фермерські господарства та агропромислові підприємства з усіх районів області порадували жителів міста й різноманітністю асортименту, і низькими цінами. Особливо великі черги були за цукром по чотири гривні дві копійки за кілограм, борошном, крупами, а також овочами, які кіровоградці брали десятками кілограмів на консервацію. А ще жителів Старої Балашівки порадували святковою програмою "Киньте все, гармошка грає". На площі Кірова відбувся концерт духової музики, пройшли також різноманітні акції та конкурси для дітлахів.

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!