ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


Є ДЕ РОЗГУЛЯТИСЬ ВОЛЕЙБОЛІСТАМ

Юрій ЛІСНИЧЕНКО, Олег ШРАМКО (фото)

28.08.2009, 08:42

Минулої п’ятниці в Кіровограді на стадіоні "Ікар" Державної льотної академії України (ДЛАУ) урочисто відкрито новий волейбольний майданчик та водночас Перший відкритий турнір з пляжного волейболу серед юнацьких та дорослих команд, присвячений Дню Державного прапора України і Дню незалежності України.

Церемонію відкрив міський голова Володимир Пузаков.

– Обидві події (відкриття майданчика і змагань, – Авт.) – знакові для нашого міста, – зазначив Володимир Тихонович. – Вони підтверджують, що в Кіровограді про розвиток спорту дбали, дбають і дбатимуть. Великий вклад у цю потрібну справу вносить і міська влада. І це бачать кіровоградці. Я як міський голова й надалі робитиму все від мене залежне, аби подібні спортивні майданчики були в кожному мікрорайоні Кіровограда.

Привітавши організаторів та учасників змагань з їх початком, міський голова подарував спортсменам волейбольного м’яча. До спортсменів із 36 команд-учасниць зі словами привітань звернулися також помічник ректора ДЛАУ Ольга Кушнір, президент федерації волейболу Кіровоградської області Геннадій Нечипуренко та перший її віце-президент і депутат міської ради Сергій Хільченко, головний суддя змагань Валентин Бричка. Присутніми на відкритті були причетні до створення майданчика й організації турніру віце-президент федерації волейболу Кіровоградської області, заступник начальника відділу фізичної культури і спорту Кіровоградської міської ради Славік Іванов та інші.

Перший відкритий турнір з пляжного волейболу в Кіровограді тривав протягом 21 – 23 серпня. Перше місце серед юнаків віком до 16-и років завоювали наші земляки Павло Бондар та Олександр Костюченко. Серед команд чоловіків найкращими стали також кіровоградці Володимир Колосецький та Віталій П’ятков. Усім ветеранам втерли носа знову ж таки мешканці обласного центру Олександр Гержов і В’ячеслав Терпілов. А от серед команд  жінок  у  свій  рідний  Світ- ловодськ регалії переможців повезли Юлія Чуприна та Наталія Горобець.

Усі переможці й призери змагань, що відбулися під девізом "Смак перемоги, нагороди, визнання!", отримали дипломи, медалі й цінні подарунки від відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради, обласної федерації волейболу й торгової марки "Волошкове поле".

Того ж таки дня на території 101-го мікрорайону відкрився ще один волейбольний майданчик. І вже практично готовий до відкриття третій майданчик для гри у пляжний волейбол, який діятиме в районі залізничного вокзалу, на вулиці Поповича. Всі вони побудовані за гроші федерації та спонсорські внески. Нинішнього року фінансову допомогу волейболістам надали ЗАТ “Ліки Кіровоградщини”, торговельна марка “Волошкове поле”, ТОВ “ЕлітАгроАльянс” та інші підприємства міста.

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!