ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


"УРГА" ОЗНАЧАЄ НАДІЙНІСТЬ

Юрій ЛІСНИЧЕНКО, Олег ШРАМКО (фото)

28.08.2009, 08:44

Кіровоград уже багато років є містом авіаторів. Тут їх навчають у Державній льотній академії України, і тут же немало з них працює. Зокрема, у Міжнародній акціонерній авіаційній компанії "УРГА", якій 21 серпня виповнилося 16 років.

Відразу ж після сертифікації Департаментом повітряного транспорту України у вересні 1993 року МААК “УРГА” розпочала діяльність на міжнародному ринку. В лютому 1994 року авіакомпанія була зареєстрована в Міжнародній організації цивільної авіації як льотно-експлуатаційне агентство “AIR URGA”, що дало змогу виконувати міжнародні польоти з  власними позивними. МААК “УРГА” з 1994 року є асоційованим членом Міжнародної асоціації повітряного транспорту. В грудні 1993 року та  березні 1994 авіакомпанія підписала низку контрактів із посередником – данською авіакомпанією “AVIATION ASSISTANCE A/S”, відповідно до яких її екіпажі виконували польоти для забезпечення діяльності місій Організації Об’єднаних Націй у Хорватії, Кувейті, Анголі, Сомалі, Кенії. З грудня 1994 року кіровоградська авіакомпанія перебуває  у списку перевізників ООН.

Одним із основних видів послуг МААК “УРГА” є пасажирські авіаперевезення на літаках типу АН-24, призначених для перевезення 48 пасажирів на авіалініях довжиною до 1800 км у стандартному варіанті або до 2300 км у варіанті з додатковими паливними баками. Послуги МААК “УРГА” – це чартерні пасажирські авіаперевезення на регулярній основі, чартерні пасажирські авіаперевезення, перевезення в межах діяльності ООН, внутрішні авіаперевезення. Чартерні пасажирські авіаперевезення на регулярній основі – перевезення українських та іноземних громадян з туристичною метою та бізнестури. Чартерні пасажирські авіаперевезення – одноразові або серійні чартерні рейси для конкретних споживачів. Перевезення в межах програм  ООН – швидке та якісне обслуговування миротворчих місій ООН, доставка миротворчого контингенту в межах діяльності місій.

Нині в авіакомпанії – понад чотириста  співробітників. За період її діяльності більше 450 осіб льотного складу здобули в ній навички роботи на міжнародних повітряних лініях. Повітряні судна МААК “УРГА” мають дозвіл на виконання польотів у 123 країни світу. Авіакомпанія виконує чартерні рейси на регулярній основі до Туреччини (Стамбул) з Кривого Рогу та Миколаєва, чартерні рейси до Італії (Анкона), Греції (Афіни, Салоніки), Вірменії (Єреван), Грузії (Тбілісі), Хорватії (Скопьє), Туреччини (Анталія), Болгарії (Варна), Азербайджану (Баку), на Кіпр (Ларнака). У межах завдань ООН МААК “УРГА” виконує пасажирські перевезення в Демократичній Республіці Конго, Еритреї та Західній Сахарі…

У день шістнадцятиріччя компанії до її колективу завітали перший заступник голови Кіровоградської ОДА Світлана Негода й кіровоградський міський голова Володимир Пузаков. Вони приєдналися на території підприємства для урочистих зборів до тієї частини колективу авіакомпанінії, яка зараз перебуває в Кіровограді (певна кількість її співробітників завжди знаходиться поза межами не лише нашого міста, а  й України – така вже специфіка роботи авіаторів). Колектив підприємства привітали генеральний директор МААК “УРГА” Леонід Шмаєвич, його перший заступник Галина Кузьменко та іноземні партнери підприємства. Його керівники  прочитали перед усім колективом авіакомпанії привітання з її "повноліттям" від організацій-партнерів, нинішніх та колишніх працівників. Світлана Негода й Володимир Пузаков відзначили вагому роль, яку відіграє авіакомпанія в економіці Кіровограда й України, побажали її колективу й надалі перебувати серед провідних авіаперевізників не лише України, а й усього світу. Зважаючи на досвід плідної діяльності МААК “УРГА” та на позитивні відгуки від партнерів підприємства, ці побажання кірово- градські авіатори виконають і перевиконають.

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!