ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


НАДІЯ – НА ПРОКУРОРА

29.01.10
Віктор ІВАНЕНКО, Олег ШРАМКО (фото)

Кіровоградська обласна рада залишила без задоволення протест прокурора області Геннадія Тюріна, котрий просив скасувати як незаконне рішення від 20 листопада минулого року про підвищення тарифу на послуги обласного комунального виробничого підприємства "Дніпро – Кіровоград". Не вдалося переконати депутатів облради й кіровоградському міському голові Володимиру Пузакову, який, підтримуючи прокурорський протест, зазначив, що згадане рішення облради неодмінно призведе до подорожчання послуг КП "Кіровоградське водопровідно-каналізаційне господарство", котре, як відомо, купує в ОКВП "Дніпро – Кіровоград" дніпровську воду.

Опротестовуючи зазначене рішення облради, Геннадій Тюрін вказав на те, що воно ухвалене з грубим порушенням вимог Закону "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності". Порушення прокурор виявив у тому, що облрада, поспішаючи зі схваленням нового тарифу на послуги ОКВП "Дніпро – Кіровоград", не дотрималася процедури, встановленої для прийняття регуляторних актів.

  Минулої п’ятниці відбулося пленарне засідання облради, на якому депутатам було запропоновано розглянути зазначений документ прокурорського реагування і скасувати опротестоване рішення.

У засіданні облради взяли участь Геннадій Тюрін і Володимир Пузаков. Обидва намагалися переконати депутатів у необхідності скасування листопадового рішення, але марно. За задоволення прокурорського протесту набралося надто мало голосів для ухвалення рішення.

Тепер, коли прокурорський протест відхилено, Геннадій Тюрін, можливо, скористається законним правом оскаржити спірне рішення облради в адміністративному суді.

– Безперечно, рішення, прийняте обласною радою, не можна вважати таким, що враховує соціальну ситуацію в обласному центрі, – прокоментував ситуацію пізніше кіровоградський міський голова Володимир Пузаков. – Водогін "Дніпро-Кіровоград" є найбільшим постачальником води в області і фактично монополістом у цій сфері. Ціна на воду, що споживають кіровоградці, прямо пов’язана з тарифом на послуги водогону. Я особисто закликав депутатів підтримати протест прокурора, щоб не збільшувати витрати жителів Кіровограда на комунальні послуги в таких тяжких економічних умовах, які ми маємо зараз. Я підкреслив, що великій частині населення важко оплачувати послугу навіть за чинним тарифом, а за збільшеним – тим більше. Однак ці аргументи депутати не взяли до уваги…

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!