ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


ПЕРЕВІЗНИКУ ДАЛИ 10 ДНІВ

29.01.10
Віктор ІВАНЕНКО

Кіровоградська міська влада нагадала перевізникам, які обслуговують маршрути №№ 104 та 105 (обидва пролягають до Новоолексіївки), про обов’язковість виконання договірних зобов’язань. Адже це не діло, коли у вечірні години громадський транспорт до Новоолексіївки та у зворотному напрямку майже не їздить.

Аби розібратися, в чому причина неналежної роботи ТОВ "Агентство "Бікор" та ЗАТ "Автоінвест", які експлуатують 104-й та 105-й маршрути, заступник міського голови Микола Цуканов провів днями нараду з працівниками профільного управління міської ради та керівниками зазначених вище автопідприємств. Інтереси новоолексіївської громадськості на нараді представляв депутат Кіровської районної ради, житель цього мікрорайону Михайло Демченко.

Виконуючий обов’язки директора товариства "Агентство "Бікор" Андрій Коверга визнав, що у жителів Новоолексіївки є підстави бути незадоволеними роботою очолюваного ним підприємства, і запевнив: через 10 днів на 104-у маршруті буде порядок.

Не заперечував людських претензій і директор ЗАТ "Автоінвест" Євген Данеко, хоч і висловив нарікання з приводу низької рентабельності 105-го маршруту. Вислухавши керівника ЗАТ "Автоінвест", Микола Цуканов попросив його попрацювати спільно з Михайлом Демченком над можливістю зміни маршруту №105. Представник новоолексіївської громадськості охоче пристав на цю пропозицію.

Ішлося на нараді і про необхідність відновлення роботи громадського транспорту за маршрутом №104-п, створеного для так званих пільгових перевезень. Заступник директора профільного департаменту міської ради Володимир Горбатенко запевнив, що з 1 лютого пасажирські перевезення за цим маршрутом буде відновлено. Тоді ж, заявив Володимир Горбатенко, почнуть курсувати пільгові автобуси і до селища Гірничого.

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!