ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


ОНОВЛЕННЯ ЦЕНТРУ КІРОВОГРАДА ТРИВАЄ

29.01.10
Юрій ЛІСНИЧЕНКО, Олег ШРАМКО (фото)

Після створення на площі перед міською радою нових квітників і газонів, висадження там низькорослих дерев настав час поновити й "зелене вбрання" частини вулиці Карла Маркса навпроти площі Кірова. Про це йшлося на нараді під головуванням міського голови Володимира Пузакова, яка відбулася наприкінці минулого тижня.

Нині перед кількома будівлями проти центрального майдану обласного центру ростуть каштани, які закривають значну частину споруд. Взявшись за створення в центральній частині Кіровограда привабливого для ока поєднання будівель та рослинності, міська влада продовжує втілювати цю ідею в життя. На засіданні представники комунального підприємства "Трест зеленого господарства" представили проект озеленення (з квітниками, газонами, туями і ялівцем) частини тротуару вулиці Карла Маркса. Профінансувати це "зелене" оновлення міські урядники запропонували установам та організаціям, напроти яких його й здійснюватимуть. Їх керівники пристали на це, висунувши при цьому ряд своїх пропозицій. (Зокрема, про те, аби доглядали за висадженою рослинністю працівники установ і організацій під наглядом тресту зеленого господарства). Тож з лютого й до першого травня на частині вулиці Карла Маркса спочатку викорчують старі дерева, а потім створять рослинні композиції, подібні до тих, що на площі перед міською радою. Учасники наради вирішили також не обділити увагою й газони та квітники на площі Кірова, що мають гармоніювати зі створеними за кошт партнерів міської влади.

Наступним питанням порядку денного стало обговорення проекту площі між двома корпусами педагогічного університету з пам’ятником Володимирові Винниченку та фонтаном поруч з ним. Під час будівельних робіт необхідно буде здійснити гідроізоляцію підземного переходу з одного корпусу в інший. Цього не зробили багато років тому, тепер же запроектований водограй на новій площі змушує доробляти те, на що не вистачило чи то грошей, чи совісті будівельникам у минулому.

Учасники наради домовилися провести наступну зустріч проектувальників і виконавців будівельних робіт на майбутній площі Володимира Винниченка наприкінці нинішнього тижня.

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!