ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


ІНТЕРАКТИВ ВІД МІСЬКОГО ГОЛОВИ

29.01.10
Віктор ІВАНЕНКО, Олег ШРАМКО (фото)

Інтерактивна дошка – мрія багатьох учителів. Для тих читачів, які ще не мають уявлення про призначення цього технічного засобу навчання, пояснимо: в інтерактивній дошці суміщені можливості дошки й відеопроектора. На ній можна писати звичайним способом, можна й проектувати на неї зображення. Крім того, інтерактивна дошка може слугувати для занесення зображень на ній до комп’ютера.

Виконання усіх описаних вище операцій незабаром стане звичайною справою на уроках математики та інформатики у Кіровоградській загальноосвітній школі №17. Інтерак- тивна дошка у цьому навчальному закладі уже є – міський голова Володимир Пузаков особисто посприяв у придбанні навчальним закладом технічної новинки – залучив спонсорів, які оплатили покупку. Для використання усіх технічних можливостей диво-дошки потрібні комп’ютер та проектор до неї, та міський голова, побувавши минулої п’ятниці у 17-й школі, запевнив, що допоможе в придбанні і цієї техніки.

Приймали Володимира Тихоновича як друга школи. Міський голова розповів учителям й учням про роботу та плани міської влади, в тому числі в галузі освіти, відповів на запитання.

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!