ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


У ДЕПУТАТІВ Є ПРЕТЕНЗІЇ ДО СИСТЕМИ "РАДА"

Оксана ВЕРСТЮК, Олег ШРАМКО (фото)

31.07.2009, 08:06

Минулого вівторка на черговому сесійному засіданні депутати Кіровоградської міської ради не підтримали з першої спроби проект рішення про внесення змін та доповнень до регламенту роботи Кіровоградської міської ради п’ятого скликання.

Прийняття таких змін дозволило б проводити голосування в електронному режимі із використанням змонтованої у сесійній залі системи "Рада". Однак під час обговорення даного питання з’ясувалося, що розробник системи "Рада" не повною мірою усунув недоліки програмного забезпечення, виявлені спеціалістами апарату ради, та не забезпечив можливості запису необхідної інформації на електронних картках депутатів.

Міський голова Володимир Пузаков доручив секретарю міської ради Володимиру Слівнову разом із постійною комісією з питань діяльності ради підготувати на наступне сесійне засідання вичерпну інформацію про можливість використання встановленої системи "Рада".

Також на цьому засіданні розглянуто ряд депутатських запитів. Більша їх частина стосувалася надання матеріальної допомоги на лікування незахищеним верствам населення. Крім того, голова фракції БЮТ Іван Марковський звернувся із проханням встановити світлофор на пішохідному переході біля спортивної школи, що знаходиться у дендропарку. А комуніст Анатолій Катренко зачитав своїм колегам колективне звернення мешканців вулиці Попова з проханням посприяти у ремонті дороги по цій вулиці та внутрішньодворових територій. Депутати підтримали усі депутатські звернення, щоправда, Володимир Пузаков звернув увагу на те, що дорожні роботи на вулиці Попова вже були заплановані на нинішній рік, але, на жаль, справа гальмується через те, що до бюджету розвитку, з якого мають бути виділені кошти, поки що не надійшло необхідної суми. Як тільки ці кошти буде закумульовано, ремонт обов’язково розпочнуть.

Майже одноголосно депутати внесли зміни до структури виконавчих органів міської ради, створивши гуманітарний департамент, який віднині очолює представниця фракції БЮТ Валентина Пупишева.

Також депутатський корпус вніс певні зміни до міського бюджету, перерозподіливши майже 221 тисячу гривень. Кошти спрямують на реконструкцію мереж у ЗОШ № 13, а майже 11 тисяч гривень субвенції з державного бюджету – на виплати матеріальних допомог дітям-сиротам. Також було виділено 100 тисяч гривень для підготовки документації на реконструкцію ЗОШ № 15.

Розглянувши ще ряд господарських питань, депутати пішли на перерву, залишивши вирішення земельних питань на наступне сесійне засідання, яке відбудеться 18 серпня.

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!