ПОДІЇ У КІРОВОГРАДІ


НА ЗАСІДАННІ МІСЬКВИКОНКОМУ

Олена КОБЕЦЬ

31.07.2009, 08:10

Хоч і складно, але виконуємо

За перше півріччя до загального фонду міського бюджету надійшли 194 мільйони гривень, у тому числі податкових та неподаткових надходжень 102 мільйони гривень, що становить 95,7 відсотка до плану півріччя. Ці цифри озвучила на засіданні виконкому Кіровоградської міської ради минулого понеділка начальник управління фінансів Любов Бочкова.

Обсяг видатків загального фонду за перше півріччя 2009 року без урахування субвенцій з державного бюджету становив 172 мільйони гривень, що на 8,6 відсотка більше, ніж за відповідний період 2008 року. Детальніше про виконаня бюджету за перше півріччя читайте на восьмій сторінці.

Визначили, хто буде на Дошці пошани

Виконком Кіровоградської міської ради затвердив список кращих представників територіальної громади Кіровограда, які будуть представлені до Дня міста на Дошці пошани.

Кращих визначали за 27 номінаціями, серед яких будівельник, перевізник, працівники сфери побутового обслуговування, житлово-комунального господарства, студент, журналіст та інші.

До зими готуємося відповідно до графіка

Підготовка до початку опалювального сезону йде повним ходом.

Як повідомив на засіданні виконкому заступник директора департаменту житлово-комунального господарства Валерій Челядінов, із 50 котелень відремонтована 21, на 78 відсотків від запланованого полагоджені теплові мережі, мазутне господарство "Кіровоградтепло" готове на 55 відостків. ДП "ТЕЦ" – на 20 відсотків. Стосовно боргів за газ, то ДП "Кіровоградтепло" та КП "Теплоенергетик" мають реальні шанси левову їх частку погасити через ряд постанов Кабінету Міністрів, які передбачають відшкодування підприємствам різниці в тарифах, що виникла у зв’язку із подорожчанням блакитного палива. Відповідні документи вони вже передали у Київ. А ось  ДП "ТЕЦ" спочатку необхідно укласти угоду про постачання газу, який використано минулого опалювального сезону, за інших умов законних підстав претендувати на відшкодування у підприємства немає.

Тролейбусний рух слід відновити

На чергове засідання виконкому виносилося питання щодо введення нового тимчасового маршруту №33 зі звичайним режимом руху автобусів, який мав з’єднати вулицю Жадова та залізничний вокзал.

Із таким проханням у зв’язку з припиненням із квітня нинішнього руху тролейбусів на Ковалівку до департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту і зв’язку зверталися мешканці, а обслуговувати маршрут погодилося ВАТ "Автобусний парк". Однак більшості голосів рішення не набрало. Свою позицію члени виконкому аргументували тим, що через Ковалівку пролягає близько шести-семи маршрутів маршрутних таксі, і накладення на них ще одного просто  недоцільне. Водночас вони наголосили на необхідності відновлення тролейбусного руху.

– Якщо технічно неможливо переставити тролейбусні опори, які власник ринку "Босфор" "замурував" у кафе чи встановити нові, то треба домагатися знесення цієї будівлі, тим більше, що є рішення суду на користь ТОВ "Єлисаветградська транспортна компанія", – підкреслив кіровоградський міський голова Володимир Пузаков. – Не допустимо, що через одного бізнесмена страждають жителі міста. Невже внаслідок ігнорування судових рішень ми тепер маємо демонтувати лінії, прибирати всі опори і забути назавжди про тролейбусний маршрут, що пролягав через Ковалівку, позбутися дешевого, екологічно чистого і економічно вигідного виду транспорту в цьому мікрорайоні? Я голосуватиму за рішення про введення тимчасового автобусного маршруту лише в тому випадку, якщо в ньому буде вказано, що діятиме він до відновлення тролейбусного руху, а також зазначений конкретний термін, коли саме це відбудеться.

На цьому ж засіданні члени виконкому ухвалили рішення про ліквідацію 100-го маршруту, що накладається на 150-й маршрут. Оскільки на останній ВАТ "Автобусний парк" виставило великомісткі автобуси, які перевозять пасажирів у звичайному режимі, то існування 100-го стало недоцільним.

 

"ВГ" №
(00.00.0000)

Погода, Новости, загрузка...

 


Copyright © 2001–2009 "Вечiрня газета", (admin@vechirka.com.ua) , Vechirka.com.ua
Використання матерiалiв cайту дозволяється лише з посиланням (гіперлiнком) на www.Vechirka.com.ua. Використання фотоматеріалів сайту без письмового дозволу ЗАБОРОНЕНО!
Использование материалов сайта разрешается только со ссылкой (гиперссылкой) на www.Vechirka.com.ua. Использование фотоматериалов сайта без письменного разрешения ЗАПРЕЩЕНО!