МЕНЮ


12 серпень 2011 - 12:26

Китайці ще пошкодують


Успішно завершила перше півріччя 2011-го компанія «Гідросила груп»: порівняно із січнем – червнем минулого року обсяги реалізації продукції зросли на третину, інвестиції у виробництво – удвічі, кількість працівників збільшилася на 7,4 відсотка, середня зарплата – на 10 відсотків, а розмір сплачених податків – на 30 відсотків.

Розповідаючи про це днями кіровоградським журналістам на прес-конференції, генеральні директори ЗАТ «Гідросила груп» та ПАТ «Гідросила» Юрій Тітов й Іван Юрченко похвалилися ще й тим, що компанія налагодила роботизоване ливарне виробництво. Відмовляючись від купівлі литих деталей інших виробників, компанія має на меті здешевити власну продукцію та підвищити її якість.

Говорили Юрій Тітов та Іван Юрченко й про те, що підсумки роботи компанії за третій квартал нинішнього року будуть не такі гарні, як за два попередніх. Цьому є об’єктивні причини, зокрема, інфляційні процеси в Китаї, через які тамтешня економіка уже не потребує такої, як ще недавно, кількості гідравлічних машин. Утім, у компанії «Гідросила груп» від цього не впадають у відчай і активно просувають продукцію в Таїланд, Малайзію, Південну Корею, Чилі, Бразилію. Збільшувати кількість іноземних представництв компанії вдається перш за все завдяки участі у міжнародних виставках. Лише нинішнього року продукція компанії «Гідросила груп» експонувалася на двох таких виставках – у Києві та Москві.

За словами Юрія Титова, за рахунок освоєння нових ринків компанія до кінця нинішнього року надолужить втрачене в третьому кварталі і досягне прогнозованих показників.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38912 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua