МЕНЮ


30 вересень 2017 - 03:19
Клумби і газони – за проектами ландшафтного дизайну

У Кропивницькому розроблять проекти дизайну міських клумб, газонів, площ та скверів. Відповідні презентації всіх зелених зон обласного центру представлять міському голові Андрію Райковичу до початку березня.
Таке завдання від очільника міста керівництво КП «Благоустрій» отримало на апаратній нараді у понеділок.
Міський голова зазначив, що підприємство має розробити комунальну стратегію з оформлення міста зеленими насадженнями, адже нині відсутня будь-яка плановість в оформленні зелених куточків на міських ландшафтних об’єктах. Для цього варто запрошувати на роботу молодих агрономів – майстрів ландшафтного дизайну.
– Ви повинні працювати не методом безсистемної посадки петуній, чорнобривців та іще чогось, – зауважив міський голова. – Купуйте калібровані сорти квітів, які витримують спеку. Заходьте на спеціальні сайти, запрошуйте молодих фахівців, вирощуйте посадковий матеріал в теплицях. У вас велике господарство. Розворушіть свою інженерну службу. Ми ж одними фарбованими камінчиками красу не зробимо. Тим більше, що їх у торби складають і у фонтани кидають. Я ціную вашу працю, ваш ентузіазм. Але вимагаю сучасних, професійних підходів до проектів озеленення міста.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 1.62513 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua