МЕНЮ


2 березень 2004 - 16:43

"КОБРА" ВСІХ ПОСТАВИЛА НА ВУХА


Ще шостого лютого з-під пера президента вийшли два укази, які мають покласти край безчинствам на дорогах привілейованих осіб. Насамперед, мова йде про суттєве скорочення та ліквідацію козирних номерів (серії АП, ВР, КМ) і вилучення усіляких перепусток, дозволів, спецталонів, спецсигналів. До цього часу їхні зухвалі та нахабні власники навіть не реагували на смугасті жезли співробітників ДАІ і не вважали за потрібне зупинятися. Відповідно до президентських указів, державтоінспекція зобов'язалася до двадцятого лютого(!) нинішнього року провести заміну номерних знаків спецсерій. Надворі вже, слава Богу, двадцять сьоме, а на дорогах ще продовжують гасати іномарки з номерами ВР...

Хоча круті номери не зовсім щезнуть. Для автомобілів перших осіб держави, керівників парламентських комітетів та голів обласних державних адміністрацій будуть введені спеціальні номери. На них красуватимуться державний герб, дві цифри та прапор. Загалом же ДАІ має намір запровадити нові номерні знаки на всі автотранспортні засоби. Можливо, вони з'являться вже у березні. Обов'язкової заміни старих знаків на нові не буде. Вони будуть видаватися при перереєстрації. Передбачається, що нові знаки будуть десяти типів. Для приватників — білого кольору, восьмизначні. Спочатку на знакові будуть вказані 1-2 літери (регіон), потім ітимуть 4 цифри і, зрештою, ще 2 літери. Нові номери будуть надійно застраховані від підробок, оскільки при їхньому виробництві використовуватимуть два захисні елементи — голограму та самоклеючий знак про проходження автомобілем екологічного контролю.

До шостого березня державтоінспекція має ліквідувати інститути позаштатних громадських помічників ДАІ, які отримували спеціальні посвідчення. Президент своїм указом заборонив видачу будь-яких документів, що надають право або містять прохання про надання безперешкодного проїзду автотранспорту.

Щоб допомогти місцевим правоохоронцям вилучати такі ксиви у крутеликів, до Кіровограда приїздили п'ять екіпажів елітного спецпідрозділу ДАІ "Кобра". Вони й показали нашим, як треба працювати. Всього за кілька днів "Коброю" було вилучено у водіїв більше тридцяти посвідчень, що передбачали певні пільги. Окрім цього, натрапили вони ще й на попутний улов. Як розповів старший інспектор пропаганди ДАІ УМВС в області Сергій Кузьменко, виявилося, що кілька кіровоградських водіїв взагалі їздили за підробними водійськими посвідченнями. Близько десятка власників авто пред'являли липові свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу та талони проходження технічного огляду.

Співробітники спецзагону "Кобра" також затримали вантажівки, які без відповідних документів перевозили 23 тонни металобрухту. Виявлено та вилучено 53 тисячі пляшок фальсифікованої горілки та — уявіть собі — три тонни лівого титану і шістнадцять тонн бензину А-76.

В Олександрії кобрівці натрапили на автомобіль "Ауді-80", на якому були перебиті номери кузова.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37805 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua