
Та як би там не було, податкова реформа триває, і, на думку Ігоря Волкова, податківцям слід частіше зустрічатися з представниками бізнесу для обговорення пов’язаних з нею питань. Сергій Колотуха запевнив присутніх, що робота у цьому напрямку уже ведеться. Зокрема, у всіх податкових інспекціях Кіровоградщини працюють консультаційні центри, де підприємці отримують роз’яснення з питань застосування нового кодексу.
На цьому ж засіданні громадської ради ішлося ще й про таку проблему. Виявляється, 2010 року порівняно з попереднім на Кіровоградщині майже на чверть скоротилися обсяги виробництва лікеро-горілчаної продукції. Зокрема, на 15 відсотків менше наварили пива в Олександрії (там діє підрозділ ЗАТ "Оболонь"), а на Кіровоградському сокоекстракційному заводі (державному), ТОВ "Кіровоградський лікеро-горілчаний завод" справи ще гірші – колишні флагмани лікеро-горілчаного виробництва не мають за що купити сировини.
Пити менше місцеве населення від цього не стало, а от плани податківців з адміністрування акцизного збору не виконуються. Підсумовуючи цю розмову, Ігор Волков висловив сподівання на те, що Податковий кодекс підніме з колін і лікеро-горілчану галузь Кіровоградщини. Адже, як стверджують творці цього документа, його головна мета – домогтися модернізації промисловості, створити умови для інвестицій, забезпечити високі темпи економічного і соціального розвитку.
Віктор ІВАНЕНКО