МЕНЮ


20 лютий 2019 - 18:15

Коли довіряєш, або «АТБ» підкорює чесністю…


Відома торговельна мережа пропонує найвигідніші ціни, тому що хоче буде відвертою із власними покупцями


Наприкінці січня у Кропивницькому почав працювати черговий маркет доволі відомої в нашому регіоні мережі «АТБ». Для тих, хто живе поблизу вулиці Нікітіна – це гарна новина. Адже ще однією торговельною точкою для закупівель стало більше. Утім, люди, які давно знайомі з цією компанією, зраділи найбільше. Як відомо, нині це справжній галузевий лідер. Судіть самі. Компанія нараховує 993 магазини у 23 областях України. Є абсолютним рекордсменом за торговельним оборотом, кількістю працівників, відрахуваннями до державного та місцевих бюджетів. Та що й казати: щодня в магазинах мережі здійснюють свої покупки понад 3,5 мільйони (!) українців.

У чому ж секрет такого успіху? Більшість людей, які дійсно надають перевагу «АТБ», насамперед говоритимуть про ціну. Тут вона приваблива і доступна для найрізноманітніших верств населення. Щоб забезпечити таку вигідну пропозицію, компанії знадобилися роки та дуже тямущий менеджмент. Правильно побудовані бізнес-процеси й особливі взаємини з постачальниками привели до того, що на сьогоднішній день «АТБ» насправді виграє в усіх інших торгових підприємств щодо ціни на ті чи інші товари. А це дуже важливо, ураховуючи, що асортимент магазинів торгової мережі становить понад 3500 товарів, з яких понад 800 – представляють власні торгові марки «АТБ».


Та навіть працюючи в низькій ціновій категорії, можна дивувати своїх покупців цінниками. Як відомо, в «АТБ» діє соціальна програма із забезпечення мінімальних цін (тобто ще нижче найнижчих) на основні соціальні групи товарів – хліб, молоко, крупи, яйця тощо. Мінімізація витрат на логістику і рекламу, оптимізація роботи, удосконалення технологічних процесів й упровадження інноваційних рішень дозволяють компанії утримувати вартість продукції на 10–15 % нижче середньоринкової. Збереження мінімальної ціни на соціальний споживчий кошик – принципова та відповідальна позиція компанії «АТБ». «Магазини нашої торгової мережі працюють у форматі «м'який дискаунтер». Дискаунтер – це магазин із широким асортиментом товарів за оптовими цінами. У поєднанні зі зручним розташуванням і високою якістю продукції зазначений формат максимально відповідає уподобанням споживачів», – пояснює Наталя Шаповалова, заступник генерального директора ТОВ «АТБ-маркет».


За її словами, орієнтуватися на мережу винятково у світлі доступних пропозицій – не зовсім коректно. Сьогоднішній досвід розвитку європейського ритейлу доводить, що сучасний дискаунтер – це не лише магазини з низькою ціновою пропозицією. Численні дослідження підтверджують: дискаунтери домінують у країнах із досить високим рівнем доходів – Німеччині, Данії, Норвегії. Іншими словами, коли покупець говорить про ціну, він просто шукає чесну угоду. «Ціна стає фактором довіри між ритейлером і покупцем. І ми цю довіру повністю виправдовуємо», – наголошує Наталія Шаповалова. Будь-який житель нашого регіону, який коли-небудь здійснював покупки в «АТБ», точно погодиться із цими словами. І це не просто слова, оскільки наразі на Кіровоградщині працюють кілька десятків маркетів мережі. Мешканці семи населених пунктів нашої області мають змогу на власному досвіді переконатися в усьому, про що йшлося раніше в цій статті. Утім, це ще не межа. «АТБ» має намір розширюватися – зокрема і в нашому регіоні. Тож отримувати свій позитивний досвід гарних та чесних щоденних закупівель зможуть більше наших земляків.


Тетяна ПересунькоДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36344 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua