МЕНЮ


16 листопад 2016 - 22:18

Коли і як обирати адвоката


Вибір фахівця в сфері права – це дуже важливий крок у процесі вирішення певного правового спору. На даний час існує дуже багато дипломованих юристів. Саме тому постає питання щодо того, якого саме адвоката треба обрати для якісного вирішення спору.

Чому треба звернутися до адвоката?

Будь-яка людина має знання у сфері юриспруденції, проте кваліфікований адвокат, пройшовши увесь шлях навчання та юридичної практики, має набагато більше навичок та спеціальних знань у даній сфері. Ті тонкощі, які невідомі вам, можуть бути вирішальними у процесі вирішення спору. Не потрібно намагатися вирішити конфлікт самостійно, якщо ви бачите необхідність втручання правозахисника. Ознаками цієї необхідності можуть бути:
- наявність у спорі органів державної влади;
- порушення ваших прав;
- наявність особи, яка заявляє про порушення її права з вашої сторони тощо.

Коли треба звернутися до адвоката?

Більшість людей вважає, що юриста треба залучати лише на етапі проведення судового процесу. Це є помилковим судженням, оскільки залучення юриста на етапі досудового вирішення конфлікту може допомогти вам заощадити кошти та час. Залучайте юриста на ранніх стадіях конфлікту, коли відчуєте наявність правової складової ситуації.

Як обрати адвоката?

Під час вибору адвоката необхідно комплексно підійти до вирішення цього питання. Розглянемо декілька порад, які допоможуть вам.
- Перегляньте рейтинги юристів та адвокатів. Подібні рейтинги ви можете знайти в інтернеті. Вони формуються, виходячи з практики спеціалістів. Це надасть вам розуміння, який юрист має найбільшу кількість перемог у юридичних спорах.
- Звертайтеся тільки до тих адвокатів, які спеціалізуються на вирішенні вашого питання. Не треба звертатися до юриста, який спеціалізується на кримінальному провадженні та має добру статистику у цій сфері, якщо ваше питання стосується шлюбних відносин.
- Не треба вважати поради знайомих щодо певної особи вирішальними. Справа у тому, що окрім професійних відносин, юрист повинен налагодити з клієнтом емоційний контакт. Це може бути вирішальним, оскільки саме стійкий емоційний зв'язок може стати вирішальним у ході роботи юриста. Це надасть йому додатковий стимул для того, щоб допомогти людині, яка йому симпатизує. 

Окрім вищевказаних порад, також треба розглядати фінансовий фактор. Адвокати дуже часто завищують ціну на свої послуги, використовуючи відсутність досвіду у клієнта. Для того, щоб уникнути подібних маніпуляцій, порівнюйте ціни адвокатів, що мають високі позиції у рейтингах із цінами спеціаліста до якого ви звертаєтесь.

Джерело: АО Бачинський, Коломієць і партнери
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39908 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua