МЕНЮ


29 серпень 2012 - 16:37

Комп’ютери - це добре, але має бути і любов до учнів


Перед початком нового навчального року в актовій залі кібернетико-технічного коледжу відбулася щорічна серпнева нарада (її пленарне засідання) педагогічних працівників Кіровограда, які перед тим мали змогу ознайомитися з презентованими методистами Центру методичної та соціально-психологічної служби міського управління освіти методичними посібниками на новими підручниками.

Разом з учителями в нараді взяли також участь міський голова Олександр Саінсус, в.о. заступника міського голови Сергій Дьячук, керівники профспілок працівників освіти Кіровограда Наталя Дзюба та Володимир Фундовний.

Начальник міського управління освіти Лариса Костенко привітала присутніх з початком нового навчального року 2011 – 2012 рр. і виступила з доповіддю «Про підсумки розвитку освітянської галузі у 2011/2012 навчальному році та завдання на новий 2012/2013 навчальний рік. Упровадження нового Державного стандарту початкової освіти», підбила підсумки діяльності кіровоградських педагогів минулого навчального року й висвітлила завдання на рік прийдешній.

З початком нового навчального року працівників дошкільних, шкільних та позашкільних навчальних закладів і очільник міста. Він зазначив, що з міського бюджету на ремонт будівель цих закладів було використано два мільйони гривень, а з державного – три з половиною, що нині в Кіровограді вже не лишилося жодної такої установи зі вбиральнями поза їх межами. А також наголосив, що хоча запровадження новітніх інформаційних технологій у навчальний процес – вимога часу, однак обов’язковим має бути й тісний емоційний контакт між учителем та учнем, без якого навчання й виховання школяра аж ніяк не можуть обійтися.

За сумлінну працю й вагомий внесок у процес навчання й виховання дітей, підлітків та молоді Олександр Саінсус вручив найуспішнішим педагогам обласні та міські відзнаки, а Лариса Костенко – нагороди від міського управління освіти. Відбулася також посвята випускників педагогічних ВНЗ в молоді вчителі та прийняття їх у педагогічну родину міста.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3538 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua