МЕНЮ


23 квiтень 2010 - 08:16

КОМУНІСТИ ВПОРЯДКУВАЛИ КОВАЛІВСЬКИЙ ПАРК


Нагадаємо, що приватний підприємець, якому у свій час Ленінська районна рада віддала парк в оренду, замість того, аби, відповідно до умов угоди, поліпшити його стан, довів його фактично до ручки – парк був захаращений та засмічений, за зеленими насадженнями та клумбами ніхто не доглядав, а "процвітали" тут лише пивні намети. У зв’язку з цим кіровоградський міський голова Володимир Пузаков порушив питання про повернення парку у комунальну власність міста, і депутати, як уже повідомляла "ВГ", його підтримали, скасувавши на сесійному засіданні 15 квітня своє попереднє рішення про передачу парку Ленінській райраді. А уже 17 квітня кіровоградські комуністи заходилися наводити тут лад. Якби не вищезгадане рішення, проведення суботника на орендованій території було б неможливим, а кіровоградці так і не мали б можливості тут повноцінно відпочивати.

Варто зазначити, що учасники суботника працювали з ентузіазмом. Святкового настрою їм додавали пісні радянських часів, що лунали з динаміків агітмашини. Усього в заході взяло участь близько 120 чоловік, у тому числі народний депутат Вікторія Дем’янчук (КПУ). Вивезти сміття, сухе листя та гілки допомогли кіровоградські комунальні підприємства. Не залишився без уваги під час суботника і пам’ятник Леніну – його помили й почистили, а клумбу навколо нього упорядкували.

На апаратній нараді у понеділок Володимир Пузаков подякував усім, хто взяв участь у суботнику 17 квітня. За його словами, виконано 60-70 відсотків робіт з прибирання території, закінчать їх працівники виконавчих органів міської та Ленінської районної рад під час загальноміського суботника 24 квітня. Володимир Тихонович повідомив також, що міська влада вже працює над проектом відродження парку, тож незабаром у кіровоградців з’явиться ще одне затишне й гарне місце для відпочинку.

Фото Ігоря ФІЛІПЕНКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.45165 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua