МЕНЮ


22 грудень 2017 - 13:04

Комунальникам доведеться активізуватися


Однією з основних тем понеділкової апаратної наради у міській раді Кропивницького було наведення порядку в місті. Дощі заважали повноцінно прибирати, але надалі синоптики обіцяють похолодання, тож міський голова Андрій Райкович дав завдання комунальникам активізувати роботи.
– Особливо звертаю увагу на зупинки громадського транспорту, – наголосив очільник міста. – Недопалки, папірці, обгортки від морозива і цукерок – це те, що я бачу на великих зупинках. Це ознака низького рівня культури деяких кропивничан. Але служби, які відповідають за належний порядок на зупинках, у будь-якому випадку зобов’язані щодня їх прибирати! ЖЕО, які слідкують за тротуарами, теж повинні якісно обслуговувати ці території. Якщо буде ожеледиця, на вулиці відразу виїде техніка, аби посипати шляхи.
Завдання отримали спеціалісти управління зі сприяння розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення – направити листи всім керівникам закладів торгівлі і громадського харчування з нагадуванням систематично прибирати урни біля входів і на зупинках, де розташовані магазини чи кав’ярні. Прозвучала критика стосовно засміченості прилеглих територій на адресу мережі супермаркетів «АТБ».
– Небідна мережа! Там же є прибиральники? Нехай щогодини виходять і чистять урни біля вхідних дверей, – звернувся Андрій Райкович. – Спецінспекцію прошу теж напередодні святкових днів більше уваги приділяти порядку саме в громадських місцях. До ладу мають довести також біг-борди, реклама з яких після тривалих дощів почала облітати.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39702 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua