МЕНЮ


24 травень 2019 - 13:49

Комунальним аптекам – бути!


21 травня рішення створити у Кропивницькому мережу комунальних аптек підтримали депутати міської ради на спільному засіданні двох постійних депутатських комісій – з питань бюджету, податків, фінансів, планування та соціально-економічного розвитку та з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді і спорту й соціальної політики.

Проблема відсутності аптечних пунктів у віддалених мікрорайонах міста виникла вже давно. Жителі Великої Балки, Балашівки, Кущівки неодноразово звертались до депутатів міської ради з проханням посприяти у вирішенні болючого питання. Адже саме у приватному секторі живе найбільше пенсіонерів, яким доступна аптека – не просто зручність, а життєва необхідність.

Шляхи розв’язання актуальної проблеми неодноразово намагалися знайти у міській раді. Тривали постійні консультації міського голови Андрія Райковича та секретаря міської ради Андрія Табалова з громадськістю, в результаті яких міська влада запропонувала альтернативу – створити у Кропивницькому мережу комунальних аптек.

Отже, спільна комісія доручила управлінню охорони здоров’я і департаменту економіки міськради розробити механізми створення та розвитку комунальної мережі аптек. А фахівцям управління охорони здоров’я слід вивчити питання розміщення таких аптек в міських лікувальних закладах.

– Особисто я добре знаю цю проблему, адже я представляю у міській раді один з таких округів (Велика Балка), де підприємці відмовляються відкривати аптечні пункти, вважаючи цю справу збитковою, – зазначив Андрій Табалов. – Рішення про створення мережі комунальних аптек я підтримую двома руками. Але при цьому переконаний, що комунальні аптеки слід розташовувати не тільки на околицях, але й по всій території міста. Жителі будь-якого мікрорайону хочуть платити за ліки розумні гроші, а не переплачувати у кілька разів. Тому впевнений, що комунальна аптечна мережа користуватиметься значним попитом у всіх куточках нашого міста. І що важливо, вартість ліків для кропивничан у такому випадку знизиться в рази, особливо це стосується соціально не захищених верств населення.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35938 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua