МЕНЮ


7 грудень 2012 - 15:45

Конфлікт на вулиці Попова


У вівторок опівдні на подвір’ї будинку №20, корпус 1 на вулиці Попова в Кіровограді мешканці багатоповерхівки не дали будівельникам розпочати будівництво аптеки на місці дитячого майданчика.

Мешканці прилеглих будинків перегородили дорогу бетонозмішувачу, з якого мали заливати фундамент у котлован, виритий на місці майбутньої споруди. На місце конфлікту прибули депутат міської ради від цього виборчого округу Артем Стрижаков (фракція Партії регіонів), представники правоохоронних органів, які намагались вплинути на ситуацію.
На подвір’ї будинку планують звести двоповерхову аптеку. Мешканці вважають, що вона тут непотрібна, оскільки у мікрорайоні таких закладів більш ніж достатньо, а от дитячих та спортивних майданчиків бракує. Над спорудженням дитячого майданчика, що у дворі будинку, трудились всією громадою, допомогу надавав і депутат Артем Стрижаков, який встановив огорожу навколо нього за власний кошт. І ось тепер майданчик може зникнути.

– Земельна ділянка розміром чи то 50, чи то 62 квадратних метри була виділена ще в 2010 році під будівництво гаража, – прокоментував ситуацію Артем Олегович. – Місцева громада категорично проти цього будівництва, я як депутат міської ради – також. Мешканці збираються подавати до суду, і я їх – підтримаю. Також подам відповідний депутатський запит для розгляду депутатами міської ради на найближчому сесійному засіданні.

Крім того, працівники спецінспекції готують приписи через те, що подвір’я захаращено будматеріалами, пошкоджено огорожу, виритий котлован створює небезпеку для перехожих. Вже у вівторок ми спільно з місцевими мешканцями зарили половину котловану, решту зариє екскаватор, який я попросив у комунальників. Ця забудова на подвір’ї багатоповерхівки однозначно не потрібна, що б там не було – аптека, магазин чи гараж. Це якби поряд з пам’ятником Кірову на центральній площі міста поставили торговельні кіоски і стверджували, що це гарно і сприяє розвитку приватного підприємництва.7 грудень 2012 - 16:50
Ілля Крохмаль (вст)

Цілком згоден. Пригадую коли в 90-91му працював на посаді інженера -землевпорядника міста ,добрий мій знайомий попросив встановити гараж у приватному секторі на землях загального користування, себто , вулиці.Особисто обстежив місце розташування і прийшов до висновку,що не є можливим встановлення там гаражу.Одна із причин - погіршення умов користування суміжними землекористувачами.Довго ще знайомий турбував мене з питання: ну...можна поставить гараж.І тоді я сказав"можно", тільки на площі Кірова.Питання було знято раз і назавжди.

10 грудень 2012 - 13:39
Виктор (вст)

Что-то я там не наблюдал свежего забора и детской площадки, да там был старый забор метрах в 5 от котлована. Скорее всего на этот участок есть интересы кого-то еще, поэтому такой переполох поднят. Я конечно не сторонник таких построек,но и не правдивую информацию я тоже не преветствую.

19 грудень 2012 - 21:59
Мешканець будинку (вст)

Погоджуюся із Віктором. Ніколи там не було дитячого майданчика. Живу в цьому домі вже давно. Мабуть більш впливова людина "поклала око" на цю територію.

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.382 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua