МЕНЮ


13 грудень 2010 - 15:18

"Конвалія" відсвяткувала своє 40-річчя


На свято до «Конвалії» завітали причетні до становлення колективу та нинішнього творчого життя люди. Ювіляри запросили також на врочистий захід голову облдержадміністрації Сергія Ларіна і міського голову Олександра Саінсуса.

Очільник обласної влади висловив упевненість, що ансамбль і надалі тріумфально представлятиме наші місто й область в Україні та за її межами.

Міський голова Олександр Саінсус, вітаючи танцюристів, сказав:

– Народний аматорський ансамбль бального танцю «Конвалія» є візитівкою Кіровограда, нашого краю, держави. Він має визнання, перемоги в міжнародних фестивалях і конкурсах, численні премії. Його виступи на різноманітних міських та обласних заходах, концертах, в благодійних акціях завжди вражають глядачів своєю яскравістю і неперевершеною майстерністю. Високі результати колективу, його професійний рівень підтверджують, що кіровоградська школа бальних танців – одна з найавторитетніших в Україні. З часу створення «Конвалії» в ньому танцювали сотні дівчаток та хлопчиків, юнаків і юнок. Сюди із задоволенням йдуть навчатися мистецтву бального танцю наші діти й молодь. Чимало випускників колективу пов’язали своє подальше життя з танцем. Секрет успіху ансамблю – напевно, не лише у високому виконавському рівні, а й у невгамовній енергії його учасників, художнього керівника Ігоря Спінула, який підтримує й зміцнює традиції, започатковані Блюменталь Стрельбицькою, Віталієм Завіною, шукає нові підходи до організації роботи колективу. Бажаю вам підкорення нових творчих вершин, злетів і перемог. Нехай завжди вас супроводжують благополуччя, успіх та бурхливі оплески шанувальників!

Олександр Саінсус вручив Ігореві Спінулу грамоту Кіровоградської міської ради та виконавчого комітету, а також нагородив відзнаками виконавчого комітету міської ради «За заслуги» ІІ ступеня головного балетмейстера-постановника Андрія Громова і балетмейстера – головного тренера колективу Олену Спінул.

До цих привітань приєдналися голова Федерації профспілок області Сергій Петров, представники керівництва ЗАТ «Науково-виробниче підприємство «Радій» Тетяна Смірнова й Аліна Бігун та заступник начальника управління сім’ї і молоді облдержадміністрації Віталій Останній. Усі вони вручили учасникам, викладачам та керівництву ансамблю подарунки й нагороди.

Опісля промов і нагороджень танцівники (а це були підготовча, молодша, середня групи, основний та попередній склади ансамблю) протягом двох відділень концерту дарували своїм шанувальникам розмаїття танців – від класичних бальних до стилізованих народних та спортивних…

Юрій ЛісниченкоДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36327 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua