МЕНЮ


13 сiчень 2017 - 11:27

Коньяк... в п‘ятилітрових банках


У Кропивницькому Служба безпеки України спільно з представниками Кіровоградської місцевої прокуратури припинила діяльність підпільного виробництва контрафактної лікеро-горілчаної продукції, повідомили у прес-службі УСБУ в Кіровоградській області.
Сировину для виробництва лікеро-горілчаних виробів – спирт – місцевий бізнесмен отримував з Черкаської області та в подальшому з використанням технологічного обладнання, в кустарних умовах переробляв на лікеро-горілчані вироби – горілку, коньяк, настоянку на дубовій корі. Фальсифікат розливав в антисанітарних умовах у пластикову тару ємністю по 5 літрів і продавав у Кропивницькому та області.
На місці підпільного виробництва було виявлено та вилучено 1500 літрів готової коньячно-горілчаної продукції та сто літрів спирту.
Працівники СБУ у взаємодії із прокуратурою в рамках кримінального провадження. відкритого за ч. 2 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України, задокументували вказану протиправну діяльність та провели комплекс процесуальних слідчих дій.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37433 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua