МЕНЮ


30 березень 2018 - 06:31

Кошти для медицини та освіти


Звернення до Кабінету Міністрів та Верховної ради України прийняли депутати міської ради на початку 12-ї сесії міської ради Кропивницького сьомого скликання у зв‘язку з нинішньою складною ситуацією з фінансуванням галузей медицини та освіти (виділяється відповідна державна субвенція).
Виніс звернення на розгляд депутатів голова постійної депу- татської комісії з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді і спорту та соціальної політики Микола Гамальчук.
Як зазначила начальник фінансового управління міської ради Любов Бочкова, відповідно до норм Бюджетного кодексу України, за рахунок освітньої та медичної субвенцій фінансується заробітна плата педагогічних та медичних працівників. Не зважаючи на збільшення соціальних стандартів у нинішньому році, тобто зростання заробітної плати працівників бюджетної сфери, обсяги освітньої та медичної субвенцій доведені бюджету Кропивницького менші, ніж у 2017 році. Тож за результатами роботи у першому кварталі виникають проблеми з фінансуванням за рахунок субвенції з державного бюджету цих двох галузей.
– Нам на рік не вистачає 68 мільйонів гривень на заклади охорони здоров’я і 63 мільйони – на загальноосвітні заклади з огляду на те, що на весь рік нам було виділено 158 мільйонів на медицину та 253 мільйони гривень – на освіту, – уточнила Любов Тимофіївна. – Щоб виправити ситуацію, депутати звернулись до центральних органів влади.
Також депутати затвердили звіт про виконання міського бюджету на 2017, а також внесли зміни до бюджету на рік нинішний. Стосувалися вони, зокрема, 24 мільйонів гривень субвенції з державного та обласного бюджетів.
Як повідомив міський голова Андрій Райкович, зараз необхідно забезпечити безперебійне фінансування бюджетної сфери, а вже за підсумками першого півріччя коригуватиметься міський бюджет.
Депутати відгукнулись на пікет протестувальників під міською радою. Люди проти того, що, як вони стверджують, їм заборонять торгувати у сквері Слави, нібито знесуть встановлений там пам’ятник та побудують церкву.
На всі ці закиди міський голова дав доручення керівникам головного управління житлово-комунального господарства та управління торгівлі і побутового обслуговування населення міської ради вивчити ситуацію та розробити план дій.
– А те, що настав час навести лад у цьому сквері, немає сумнівів, – звернувся до присутніх міський голова. – Людям потрібно запропонувати нові торговельні місця, а пам’ятник вже давно потребує реконструкції: там лицювальна плитка обвалилася, зруйновано інші елементи монумента.
Більш детально про хід 12-ї сесії міської ради сьомого скликання читайте у наступному номері газети.
Наш кор.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.49895 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua