МЕНЮ


13 грудень 2014 - 19:56

Кошти на зарплату і тепло


Дев’ятого грудня депутати Кіровоградської міської ради зібрались на позачергову, 43-ї сесію. Це було викликано необхідністю перерозподілу бюджетних коштів для виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери.

Як зазначила начальник фінансового управління міської ради Любов Бочкова, на виплату грудневої заробітної плати працівникам освіти та охорони здоров’я надійшло додатково 10,4 мільйона гривень субвенції з державного бюджету.

– На виплату заробітної плати з урахуванням всіх належних доплат освітянам буде спрямовано шість мільйонів 932 тисячі гривень, а медикам – три мільйони 468 тисячі гривень, – повідомила Любов Тимофіївна. – Окрім того, з державного бюджету надійшла субвенція у розмірі понад 17 мільйонів гривень на погашення різниці між тарифами та собівартістю послуг теплопостачання. Ці кошти дозволять теплогенеруючим підприємствам Кіровограда не лише розрахуватись за газ, використаний у жовтні – листопаді нинішнього опалювального сезону, а й безперебійно надавати послуги із теплозабезпечення і надалі.

Днем раніше секретар міської ради Іван Марковський повідомив також, що міська влада доклала зусиль для збереження усіх надбавок педагогічним працівникам. Він запевнив, що до кінця року кіровоградські педагоги отримають надбавку за престижність педагогічної праці у повному обсязі – в розмірі 20 відсотків від посадового окладу.

– Сьогодні, в час складної соціально-економічної ситуації міська влада розуміє, що будь-яке зменшення заробітної плати, особливо у випадках, коли вона і так не надто висока, як це має місце з працівниками бюджетної сфери, створює соціальну напругу, – підкреслив Іван Марковський. – Вимушено у вересні цього року нам довелося скоротити таку надбавку на 10 відсотків (у квітні нинішнього року уряд дозволив місцевим органам влади коригувати розмір цих надбавок залежно від можливостей бюджету, і в більшості районів та міст області вони були зменшені – від авт.). І все ж за рахунок заходів жорсткої економії та додаткової дотації з державного бюджету ми повернемо ці кошти нашим вчителям.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36638 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua