МЕНЮ


16 вересень 2018 - 12:51

Ковалівський парк і вулиця Дворцова на день народження міста у Кропивницькому наповнилися кварталами талантів


Вулиці Дворцова і Ковалівський парк у Кропивницькому на день народження міста були вчора надзвичайно велелюдними.

На кожного, хто прогулявся Дворцовою чекали зі своїми сюрпризами різноманітні тематичні творчі квартали. Заклади громадського харчування презентували себе і свою продукцію, власні уміння продемонстрували студенти міської профтехосвіти, виставлялися автомобілі і родинні колекції, працювала величезна кількість майстер-класів.

Бібліотеки міста підготували для шанувальників книги цікаві презентаційні програми, учні дитячої художньої школи відкрили виставку власних робіт, на усіх кварталах звучали голоси творчих колективів і солістів, аматорських ансамблів і бардів. На Дворцовій активно працював студентський HUB, літературний салон, творча майстерня з декоративно- ужиткового мистецтва, виставка - презентація товарів місцевих виробників.

Ковалівський парк, у свою чергу порадував прихильників смачної національної кухні. Фестиваль «Єдина родина» по вулиці Кавалерійський вже став традиційним для Дня міста. А ще у Ковалівському парку звучали пісні, виконувалися запальні танці всіх національностей, представлених у Кропивницькому, тривав конкурс «Супер-тато», креативив науковий пікнік, відбувалися спортивні конкурси і змагання, працювало дитяче містечко «Смайлик».

А на згадку про День міста – 2018 можна було сфотографуватися з друзями у мальовничій квітковій фотозоні.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36631 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua