МЕНЮ


12 лютий 2010 - 15:34

КОВАЛІВСЬКОМУ ПАРКУ ПОТРІБЕН СПРАВЖНІЙ ГОСПОДАР


Про необхідність повернення парку в управління органів місцевого самоврядування висловилися всі учасники зібрання – міський голова Володимир Пузаков, голова Ленінської районної в місті Кіровограді ради Петро Романюк та керівники підрозділів міської ради. Пов’язано це з невиконанням орендарем Сергієм Устянським взятих ним зобов’язань при укладанні угоди про оренду. Зокрема, він не реалізовує презентовану ним же програму реконструкції Ковалівського парку. Нинішній плачевний стан і зелених насаджень, і будівель, і загалом усієї інфраструктури спонукав міського голову ініціювати повернення об’єкта в управління органів місцевого самоврядування з можливим подальшим переданням в оренду тому інвесторові, який зможе довести свої потенційні фінансові можливості для утримання й реконструкції паркового комплексу.

Під час наради з’ясувалося, що підприємець Сергій Устянський усвідомлює, що не спроможний утримувати парк і готовий повернути його громаді. Однак бажає залишити за собою два об’єкти на його території. Міський голова висловився категорично проти цього, оскільки їх зводили незаконно. Частини ж комунального майна, яке отримав орендар п’ять років тому, вже немає, а вартість проведеної незначної реконструкції парку не підтверджена документально. Підбиваючи підсумки наради, Володимир Пузаков сказав, що найкращим виходом із ситуації стане "полюбовне розставання", адже судові позови, які здебільшого тривають по кілька років, нашкодять, насамперед, кіровоградцям, які й надалі не матимуть у центрі міста затишного куточка для відпочинку.

В обговоренні перспектив створення в місті музею Кароля Шимановського з центром польської культури (в одноповерховому будинку на вулиці Гоголя, 42, де мешкав композитор, піаніст і педагог) узяв участь голова об’єднання поляків Кіровоградщини "Полонія" імені Кароля Шимановського Олександр Полячок. Він поінформував міського голову та керівників управлінь міської ради про співпрацю з польською стороною. Державні посадовці Польщі готові вкласти кошти в реставрацію будинку і створення там музею Кароля Шимановського з центром польської культури. Зараз триває узгодження проекту угоди між польською стороною й кіровоградською міською владою, після чого й почнеться реалізація задуманого.

Юрій ЛІСНИЧЕНКОДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.42033 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua