МЕНЮ


21 лютий 2014 - 14:48

Кохання з ВІЛ-інфекцією


У зараженні співмешканки ВІЛ-інфекцією обвинуватили кіровоградця Н. За іронією долі, судовий розгляд матеріалів стосовно нього відбувся 14 лютого.

Як з’ясувалося, ще у 2010 році Н., лікуючись у наркологічному диспансері, дізнався від медиків про те, що він – ВІЛ-інфікований. Тоді ж лікарі попередили його про кримінальну відповідальність за зараження інших вірусом імунодефіциту. Ясна річ, Н. нікому не розказував про свій діагноз. Не сказав і молодиці, з якою 2012 року почав співмешкати. Зізнався їй лише минулого літа, коли медики виявили в неї ту ж інфекцію. Стосовно Н. було порушено кримінальну справу. Та в процесі слідства Н. і потерпіла уклали угоду про примирення. Підписавши цього документа, жінка погодилася на те, щоб винний в її лихові відбувся символічним, без реального ув’язнення, покаранням.

Ця угода й була предметом дослідження в суді. Визнавши, що персонажі підписали її добровільно і розуміють її зміст, суд затвердив цей документ. Відповідно до нього, Н. потрапить до в’язниці (на два роки), якщо протягом 12 місяців вчинить новий злочин.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37703 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua