МЕНЮ


29 березень 2013 - 17:29

Кожній дитині - увагу та творчий розвиток


Один з пріоритетних напрямків роботи для влади у контексті реалізації нових соціальних ініціатив Президента України є розвиток позашкільної освіти. На цьому наголосив у понеділок на брифінгу голова облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко.

– Враховуючи важливість всебічної підтримки позашкільної освіти та дитячої творчості, глава держави поставив перед урядом завдання забезпечити належне фінансування цих програм, – підкреслив Андрій Ніколаєнко. – Очікується, що вже найближчим часом Міністерством фінансів при коригуванні державного бюджету будуть внесені відповідні зміни, що дасть можливість забезпечити повноцінне фінансування розвитку позашкільної освіти у державі. Економити тут неприпустимо, адже якщо дітей максимально не охопити позашкільною освітою, більшість з них й надалі “виховуватиметься” вулицею, що призводитиме до подальшого зростання рівня дитячої злочинності та до інших негативних для суспільства тенденцій. Впевнений, що завдяки консолідації та використанню нових джерел наповнення бюджетів місцеві органи влади матимуть можливість отримати додаткові кошти на розвиток позашкільної освіти, спорту та фізичної культури, на створення додаткових груп у дитячих садочках та на інші соціальні заходи, не покладаючись лише на фінансову підтримку з державного бюджету. Крім того, керівникам територій разом з місцевим самоврядуванням необхідно активізувати співпрацю з реальними інвесторами, з місцевим соціально відповідальним бізнесом, який також має активно долучитися до вирішення проблем дітей.

– Я звернувся до голів РДА з дорученням – всебічно проаналізувати стан охоплення школярів позашкільною роботою. Як діти мають можливість після школи розвивати свої здібності, чи працюють дитячо-юнацькі центри, гуртки, секції. Загальна статистична картина по регіону непогана, але це не втішає, якщо є тривожна цифра дитячої злочинності. Тому якісне наповнення цього напрямку – ключове завдання для місцевої влади та профільного департаменту ОДА, – наголосив Андрій Ніколаєнко.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.23541 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua