МЕНЮ


20 березень 2020 - 14:51

КП “Електротранс” попереджає про загрозу коронавірусу


КП “Електротранс” долучився до інформаційної кампанії протидії загрозі коронавірусної інфекції

Як повідомив начальник управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради Віктор Житник, у всіх салонах комунальних транспортних засобів (автобусів і тролейбусів) розміщені актуальні сьогодні інформаційні матеріали Всесвітньої організації охорони здоров’я. Соціальна реклама з інформацією про необхідні санітарні заходи профілактики поширення небезпечного захворювання надало комунальне некомерційне підприємство “Регіональний центр громадського здоров’я Кіровоградської обласної ради”.

Представники КП “Електротранс” також попереджають кропивничан, що користування громадським транспортом в умовах карантину може збільшувати ризики інфікування у шість разів. Спеціалісти комунального підприємства впродовж дня ретельно і регулярно дезінфікують салони громадського транспорту спеціальними засобами, які внесені до відповідного реєстру та дозволені для використання в Україні: протираються дверцята, ручки, поручні, зрошуються оприскувачами стеля, стіни і сидіння, металеві частини після закінчення експозиції протираються чистою серветкою.

У період між рейсами салони автобусів і тролейбусів провітрюються.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38134 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua