МЕНЮ


28 червень 2012 - 15:11

...І крадіжку золота розкрив


На початку цього місяця в міліцію звернувся власник одного із ювелірних магазинів Кіровограда із заявою про те, що з його закладу викрадено два золотих браслети та такий же ланцюжок вартістю понад 12 тисяч гривень. Нестачу цих виробів працівники магазину виявили у ході ревізії.

Шукати винуватця випало старшому дільничному інспектору міліції Кіровського райвідділу внутрішніх справ Сергію Пономаренку. І він таки встановив особу злодія. Щоправда, той уже встиг продати вкрадене, а гроші – витратити. Кримінальна справа за фактом крадіжки ще розслідується.

А старший дільничний Пономаренко працює над розкриттям інших злочинів, скоєних на довіреній йому території. З якими тільки карними проявами йому не доводилося мати справу за вісім років роботи у підрозділах дільничних інспекторів міліції! Це і крадіжки, і бійки, і навіть вбивства. У послужному списку Сергія Пономаренка – участь у розкритті десятків злочинів.

А починав Сергій Анатолійович міліцейську службу (в 1996 році) у слідчих підрозділах. У 2004-у за власною ініціативою перевівся в дільничні. І не шкодує.

– Ми, дільничні, – каже Сергій Пономаренко, – це ніби бар’єр між законослухняним населенням та злочинцями. Робота наша важка, але цікава.

За цю роботу офіцер неодноразово отримував подяки від керівництва облУМВС та органів влади районів, у яких довелося служити. Допомагає Пономаренко і молодим співробітникам, надаючи їм всебічну методичну і практичну допомогу. Все це, зрозуміло, потребує багато часу. Та його дружина Вікторія з розумінням ставиться до цього. Можливо, тому, що й сама причетна до криміналістики – працює судово-медичним експертом. А синочок Михайлик, якому лише два рочки, хоч ще і не зовсім розуміє всю серйозність таткової служби, але із задоволенням приміряє батьковий формений кашкет.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40231 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua