МЕНЮ


26 сiчень 2022 - 17:48

"Країна Дитинства": особливості та переваги приватних закладів


  Більшість батьків, які вибирають дошкільний навчальний захід для своєї дитини, вирішують дилему — який садочок вибрати: державний чи приватний. І все частіше вони віддають перевагу приватному. Фінансування такого заходу відбувається за рахунок батьківських внесків вихованців.
Такий приватний садок має ряд переваг і в першу чергу це стосується якості послуг.

Переваги приватних установ

У приватних садках обов'язково повинна бути ліцензія — такі установи працюють офіційно у правовому полі. Вони мають такі переваги, як:

 • менша кількість дітей в групах, коли у вихователів є можливість приділяти кожній дитині більше уваги та часу, пильніше стежити за ними;
 • застосування найсучасніших методів виховання та навчання;
 • система фіксації і контролю досягнень дітей;
 • більш тісна комунікація з батьками;
 • якісне та збалансоване, різноманітне харчування, коли спеціалісти прислуховуються до побажань вихованців;
 • безпека — приватні садки мають системи відеоспостереження, укомплектований штат охоронців, які не припускають проникнення на територію сторонніх осіб та зупиняють дітей, які вирішують самовільно покинути садок. Ведеться запис усіх відвідувачів, які входять в садок.

Особливості мережі садочків “Країна Дитинства”

У шести садках мережі “Країна Дитинства” фахівці роблять все для виховання здорових та щасливих дітей. Вони зростають здібними до логічного мислення, гармонійними та творчими особистостями. В шість садків мережі приймають дітей у віці від 2 років. Кожна установа має свої особливості — в одній роблять акцент на вивченні іноземних мов з їх носіями, в інших — чудова паркова ділянка для прогулянок на свіжому повітрі, в третіх більше приділяють уваги творчості. 

Але кожен приватний садок укомплектован штатом професійних фахівців, які знають свою справу і люблять дітей. В установах є вихователі, музпрацівники, логопеди, психологи, медичний персонал. Усі кімнати обладнані інвентарем, який є сучасним та безпечним, поруч немає автостоянок та підприємств, які забруднюють повітря. Групи укомплектовані необхідними:

 • іграшками;
 • книгами;
 • методичними матеріалами;
 • канцелярськими товарами.

Діти займаються в різноманітних групах, їх готують до школи, виховують патріотами своєї країни. 

Детальніше узнати про умови, які пропонуються у кожному приватному садку, можна на сайті мережі “Країна Дитинства” — тут є номер контактного телефону. Також є онлайн-форма, щоб записатися на тестовий тиждень і вивчити “Правила відвідування”. Завжди можна побувати у садку, поспілкуватися з керівництвом.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.22143 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua