МЕНЮ


1 листопад 2013 - 13:10

Краплинка уваги і турботи


Вихованці кіровоградського спеціального дошкільного навчального закладу №46 "Краплинка" отримали подарунки від обласної влади та народного депутата України Віктора Януковича.

На свято осені заступник голови облдержадміністрації Ярослав Арсірій завітав до "Краплинкаи", де виховують діток із вадами зору, не з порожніми руками.

– Коли вперше потрапив у цей садок, був вражений атмосферою, яка тут панує, і переконався, що вихователі не просто вболівають за те, в яких умовах виховуються діти, а й роблять усе можливе, щоб ці умови покращити. Тому, звісно, такі прагнення не можуть залишитися без підтримки. І ми таку підтримку вчергове отримали від народного депутата України Віктора Януковича, який є куратором Кіровограда, – зазначив заступник голови ОДА.

Дитсадок отримав від обласної влади за підтримки народного депутата України Віктора Януковича два рідкокристалічних комп’ютерних монітори для лікувальної роботи з дітьми, а для ігрових майданчиків – нове обладнання.

– На прикладі цього дитячого садочка ми бачимо, як реалізуються завдання глави держави щодо максимального охоплення дітей дошкільною освітою. Запевняю, що і надалі садочок не залишатиметься без підтримки влади. Ми створюватимемо такі умови, щоб дошкільнята з вадами зору могли максимально якісно лікуватися та інтегрувалися у спілкування зі здоровими однолітками. Адже діти – це наше майбутнє, і ми розуміємо, що від їхнього загального розвитку залежить майбутнє нашої країни, – підкреслив Ярослав Арсірій.

Керівник "Краплинки" Лілія Сорока подякувала заступнику очільника області за таку необхідну допомогу закладу. А діти підготували гостям і батькам святкову музичну програму.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.43069 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua