МЕНЮ


15 липень 2011 - 12:19

Красти – собі дорожче!


Крадіжки електроенергії є одним з найсерйозніших та найбільш поширених правопорушень у сфері електроенергетики. При цьому, порушник свідомо наражається на відключення електроенергії і в подальшому постає перед необхідністю компенсувати підприємству завдані збитки. Це у кращому для нього випадку. Нагадаємо, що законодавством за такі діяння передбачено також кримінальну відповідальність. Споживачі, які втручаються у роботу приладів обліку електроенергії, підключаються поза обліком, зривають пломби і т.п. отримують лише тимчасову вигоду. Вони погано усвідомлюють, що шкодять законослухняним споживачам, у яких через цих горе-електриків можуть виникати проблеми з якістю електричної напруги, але в першу чергу, як уже зазначалося, створюють проблеми для самих себе.

ПАТ «Кіровоградобленерго» докладає значних зусиль для того, аби своєчасно виявляти такі факти. Для працівників абонентських відділів районів електричних мереж розроблено та затверджено інструкцію щодо порядку складання та розгляду актів про порушення споживачами «Правил користування електричною енергією». Підрозділи ПАТ «Кіровоградобленерго» мають усе необхідне обладнання, аби ефективно протидіяти крадіжкам. Виявлення таких фактів починається з ретельного пофідерного аналізу та аналізу, який здійснюється за допомогою білінгової програми товариства. За результатами формується завдання для рейдової бригади.

Протягом першої половини нинішнього року працівниками товариства проведено сотні рейдових перевірок, перевірено тисячі електроустановок споживачів. Як результат – більше 600 актів про порушення «Правил користування електричною енергією».

ПАТ «Кіровоградобленерго»Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36677 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua