МЕНЮ


12 вересень 2012 - 09:35

Креативному місту - креативний відпочинок


На Кіровоград чекає п’ятнадцять мистецьких вихідних.

Із завтрашнього дня і до кінця жовтня у Кіровограді щосуботи проводитимуться різноманітні мистецькі заходи просто неба. Цей проект, що реалізує в місті спільно обласна та міська влада, називається «П’ятнадцять мистецьких вихідних».

– Подібні проекти реалізуються в інших містах, інших країнах, але в Кіровограді він започатковується уперше, - розповів під час прес-конференції у вівторок про те, як виникла ця ідея, перший заступник голови обласної ради Олександр Шаталов. – В нашому обласному центрі багато талановитих творчих колективів, гуртів, ми завоювали звання танцювальної столиці України, але подивитися на наших танцюристів, послухати вокальні колективи практично немає де, оскільки немає для цього відкритих майданчиків, сцен, колективи працюють за закритими дверима – в своїх школах, гуртках. Ми хочемо випустити творчу енергію, що є в кіровоградців, на волю,щоб кожен міг долучитися до прекрасного, прийшовши у вихідний день на площу Кірова чи у парк Ковалівський, на Дворцову. Можливо, надалі до цієї справи долучаться й вуличні музиканти, співаки, гурти, що почали з’являтися в Кіровограді. Перші кроки вже зроблено – щосуботи у Ковалівському парку виступає муніципальний духовий оркестр, і ми побачили, що людям це потрібно – з’явилися шанувальники, постійні слухачі. До слова, незабаром ми закупимо і встановимо у парку стільці, аби слухачам було зручніше. Надалі плануємо облаштувати спеціальний сценічний майданчик зі звуковою апаратурою, треба допомогти творчим колективам і з інструментами.

Начальник відділу культури та туризму Неля Чорна повідомила, що в рамках проекту завтра на площі Кірова з 15 до 17 години відбудеться концерт класичної музики – виступатимуть професійні музичні колективи та колективи спеціалізованих музичних закладів, муніципальний камерний хор під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Юрія Любовича виступатиме в костьолі Святого Духу, що на вулиці Дворцовій, а в парку Ковалівському о 17.00 почнеться концерт муніципального духового оркестру. У наступні вихідні Кіровоград відзначатиме День міста, у рамках якого теж відбудеться чимало мистецьких заходів. 29 вересня на хуторі «Надія» проводитиметься Всеукраїнське свято театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти». Сьомого жовтня планується провести на площі Кірова фестиваль гуртків Палацу піонерів (йому цього року виповнюється 75 років) та обласного ДЮЦу «Єднання поколінь». 13 жовтня у парку Ковалівському відбудеться свято «Козацькому роду немає переводу», 20 жовтня – заходи під лозунгом «Купуй кіровоградське» (місце проведення уточнюється), а 27 жовтня – свято національних культур.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37608 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua