МЕНЮ


1 лютий 2013 - 12:50

Кредити від держави будуть


Чотири мільйони 155 тисяч гривень планує отримати цього року з держбюджету Кіровоградське регіональне управління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву для надання довготермінових пільгових кредитів. Про це повідомила заступник директора регіонального управління Галина Бічкалюк на нараді з питань перспектив містобудівної діяльності на Кіровоградщині в 2013 році, яку провів нещодавно в облдержадміністрації радник голови ОДА Ярослав Арсірій.

Галина Бічкалюк поінформувала присутніх, що триває зведення семиповерхового 28-квартирного будинку за адресою: Кіровоград, вул. Генерала Жадова, 22, корпус 1. Шестеро із майбутніх його новоселів отримали минулого року кредити у Фонді сприяння молодіжному житловому будівництву. Ще двоє людей виявили бажання обзавестися житлом в цьому будинку на умовах постанови Кабміну №343, яка, відповідно до соціальних ініціатив Президента, передбачає здешевлення іпотечних кредитів. Питання про надання цим претендентам кредитів зараз розглядаються "Укргазбанком" та "Ощадбанком".

Також, за словами Галини Бічкалюк, цього року буде оформлено земельну та проектно-кошторисну документацію на новий будівельний об‘єкт у Кіровограді. Цю адміністративну будівлю на вулиці Бабушкіна, 23А передбачається реконструювати в житловий 18-квартирний будинок.

Розповіла Галина Бічкалюк і про долю деяких проблемних об’єктів в області. У тому числі – про довгобуд на вулиці Васнєцова, 8 в Кіровограді. За її словами, щоб почати (точніше, продовжити) там роботи, слід виготовити нову проектно-кошторисну документацію, а для цього потрібно 46 тисяч гривень.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37085 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua