МЕНЮ


2 листопад 2012 - 14:01

Кредиту не брав, бо сидів у буцегарні


Як сніг на голову був для 43-річного кіровоградця Миколи Є., котрий проживає по вулиці Героїв Сталінграда, лист із банку з вимогою повернути кредит, отриманий ще у вересні 2007 року.

Чоловік розхвилювався, хоч і не брав ніякого кредиту. А потім згадав, що у вересні 2007 року не мав фізичної можливості укладати договори з фінустановами, бо весь цей місяць провів у слідчому ізоляторі. Обурений нахабством банкірів, він вирушив у міліцію. Поки що там розбираються, хто за Миколу Є. розписався у кредитному договорі.

Подібний вищезгаданому лист з банку отримав недавно і 34-річний кіровоградець Ігор С. з вулиці Херсонської. Доводячи в міліції, що не брав кредиту, він розповів ось яку історію. Мовляв, доручив знайомому займатися оформленням спадщини і дав йому свій паспорт, а той використав цей документ для отримання кредиту. Як з’ясувалося, Ігор не бреше – у копії його паспорта, що знаходиться в банківській документації, міститься фото іншого чоловіка. Щоправда, той уже помер, так що, питати немає з кого. Крім, звичайно, недбалих працівників банку, які не розгледіли підробки.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38929 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua