МЕНЮ


28 квiтень 2012 - 14:37

Кримінальну справу стосовно керівних осіб Гайворонської РДА направлено на новий судовий розгляд


Як уже повідомлялося, минулого року на «гарячому» під час отримання хабара працівниками прокуратури та Управління СБ України в області затримано голову та керівника апарату Гайворонської районної державної адміністрації. Стосовно них було порушено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч.2 ст. 364 та ч.2 ст.368 Кримінального кодексу України.

Вказані особи оскаржили постанову про порушення кримінальної справи в судовому порядку. Постановами Ленінського районного суду м. Кіровограда та ухвалою апеляційного суду Кіровоградської області постанову про порушення кримінальної справи відносно цих посадовців скасовано. Прокуратура області звернулася з касаційною скаргою на вищевказані рішення судів до Вищого спеціалізованого суду України. І ось, 17 квітня, колегією суддів Судової палати у кримінальних справах Вищого Спеціалізованого суду України задоволено касаційну скаргу прокуратури області. Постанову районного суду та ухвалу апеляційного суду скасовано у зв”язку з істотним порушенням кримінально-процесуального закону, а справу направлено на новий судовий розгляд.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39164 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua