МЕНЮ


30 листопад 2018 - 14:06

Критерії вибору квартири в новобудові


Купівля первинного житла, найважливіша та хвилююча подія в житті кожного українця. Багато сімей мріють оселитися в новому будинку з квартирами поліпшеного планування та надійними комунікаціями. Але часто піддавшись емоціям, люди роблять багато помилок. Щоб не помилитися з інвестиціями, важливо не тільки правильно вибрати квартиру, а й вивчити репутацію забудовника.

Приділяємо увагу термінам здачі об'єкта

Якщо ви хочете заощадити та вкласти гроші на стадії проектування будівлі, важливо бути максимально пильним. Не варто спокушатися привабливою вартістю, адже будівництво будинку буде закінчено ще не скоро. Це пов'язано з тим, що ви не купуєте безпосередньо житлоплощу, а купуєте право на оформлення основного договору після введення об'єкта в експлуатацію.

Але, попри це участь в пайовому будівництві має на увазі наступні переваги для кожного покупця:

 • можливість заощадити до 30% від кінцевої вартості житла;
 • в споруджуваному будинку можна за угодою із забудовником замовити індивідуальне планування;
 • на квартири в новобудовах легко отримати іпотечний кредит в банку.

На DOM.RIA безпечно купити квартиру в Києві від забудовника зможе кожен житель або гість столиці. Тут зібрана база перевіреного житла доступна кожному жителю країни. Такі об'єкти особисто вивчає інспектор – спеціально підготовлена ​​людина в обов'язки якої входить перевірка документів та фіксація стану будівництва камерою з кутом огляду в 360 градусів. З огляду на те, що DOM.RIA вдалося стати №1 серед сайтів у сфері нерухомого майна за достовірність поданої тут інформації можна не переживати.

Перевіряємо документи забудовника

Ще задовго до розгляду договору купівлі нерухомості вам потрібно вивчити документацію, що є у забудовника. Кожна відповідальна будівельна компанія повинна мати пакет наступних документів:

 • офіційний дозвіл на ведення будівельної діяльності;
 • проектну документацію на будову;
 • договір з комунальними підприємствами на обслуговування будинку;
 • акт державної експертизи;
 • право власності на земельну ділянку під об'єктом.

Крім розглянутих документів забудовнику потрібно надати у відкритому доступі, через засоби масової інформації, вичерпні відомості про себе та об'єкти будівництва.

Визначаємося з типом нового будинку

Сьогодні в будівництві багатоповерхових споруд використовують найрізноманітніші технології. До найбільш популярних можна віднести панельну, монолітно-цегляну та цегляну технології. При цьому кожен варіант має свої переваги та недоліки. Панельні будови мають погану теплову ізоляцію, що призводить до додаткових фінансових витрат на комунальні платежі. Оптимальним в плані ціни та якості вважається монолітно-цегляна будівля. Часто в таких новобудовах квартири здаються з вільним плануванням.

Вибираючи житло в новому будинку, враховуйте кількість квартир на одній сходовій площадці. Крім цього, зверніть увагу на благоустрій прибудинкової території та наявність підземної або наземної парковки. Бажано щоб новобудова мала закритий двір з обмеженим доступом, стороннім. Ще одним важливим моментом є наявність сучасного безшумно працюючого ліфта. Також подивіться на якість обробки вхідної групи та наявність домофонів в кожній квартирі.

Вивчаємо інфраструктуру району

Незважаючи що багато українців вважають інфраструктуру району розміщення будинку вторинним фактором – це неправильно. Від того наскільки розвинені соціальні та побутові об'єкти в конкретно взятому місці залежить комфорт проживання майбутніх новоселів. Обов'язково з'ясуйте, які об'єкти знаходяться в пішому видаленні від місця будівництва висотного будинку. Важливо щоб поруч були:

 • навчальні заклади для школярів та дошкільнят;
 • продуктові та побутові магазини;
 • медичні аптечні кіоски;
 • зупинки міського транспорту;
 • парки або природні водойми;
 • культурні та розважальні заклади.

Якщо новобудову будують в обжитому районі, то проблем з розвитком інфраструктури виникнути не повинно. Однак якщо це новий район на околиці міста, то можуть виникнути труднощі з щоденними поїздками в дитячий сад або на роботу. Хоча сьогодні багато забудовників передбачають відкриття магазинів, кафетеріїв, салонів краси та аптек безпосередньо на нижніх поверхах новобудови.

Підбиваймо висновки

Наостанок хочеться сказати, що, тільки пройшовши всі важкі етапи пошуку та купівлі квартири в новобудові можна стати її єдиним щасливим власником. Хоча навіть якщо врахувати всі нюанси не можна бути на 100% впевненим у відповідальності забудовника. Щоб не пошкодувати про безглуздо витрачені гроші, потрібно докласти максимум зусиль на кожному з етапів. Тільки так ви зможете убезпечити себе, здійснюючи дорогу операцію на первинному ринку нерухомості.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.25523 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua