МЕНЮ


6 червень 2015 - 22:28

Крок у доросле життя


Привітати 120 кіровоградських медалістів-випускників з успішним завершенням шкільної освіти та вступом у нове, доросле життя на площі перед міською радою 30 травня зібралось чимало людей. Загалом, цей день став найщасливішим, радісним та пам’ятним для 1329 випускників закладів освіти нашого міста.

Напередодні ж, 29 травня, в усіх навчальних закладах для школярів пролунав останній дзвоник.

Секретар міської ради Іван Марковський привітав із завершенням навчального року учнів, випускників та педколективи обласного центру на святковій лінійці в загальноосвітній школі №16. Побував очільник міста й на святі останнього дзвоника в колегіумі, на яке він завітав разом із начальником управління освіти міської ради Ларисою Костенко.

Іван Марковський тепло привітав школярів із завершенням напруженого навчального року, високими результатами, продемонстрованими у навчанні, та побажав щасливих літніх канікул. Також вручив кращим учням колегіуму грамоти за перемоги у численних олімпіадах і конкурсах усіх рівнів, а директору закладу передав сертифікат на одну тисячу гривень для придбання спортивного інвентарю.

Але вітання медалістам, які лунали на площі перед міською радою, були особливі. І у своєму зверненні до тепер вже колишніх школярів, їхніх педагогів та батьків секретар міської ради зазначив, що обрання життєвого шляху – відповідальний крок і прямувати обраною стежиною треба впевнено.

Із щирими побажаннями успіхів у подальшому житті та досягненні поставленої мети звернулась до присутніх Лариса Костенко. Вона разом із Іваном Марковським вручила найкращим представникам учнівської молоді їхні головні відзнаки – золоті та срібні медалі, грамоти за успіхи у навчанні.

Найщедріший “урожай” шкільних нагород цього року зібрали випускники гімназії №9 – у них 12 найвищих відзнак. Не дуже відстали і старшокласники гімназії імені Тараса Шевченка та колегіуму, які здобули десять та дев’ять медалей відповідно. По вісім медалістів підготували в НВО №8 та у НВО №16.

А тепер слово – випускникам.

Катерина Денисенко, НВО №8:
– Настрій відмінний і святковий. Починається нове життя. Багато різних ідей, планів. З професією визначилась, але поки що це мій секрет. Лише скажу, що обрала гуманітарний напрямок свого подальшого навчання. Шлях до медалі був складним, потребував чимало зусиль. Але мені все вдалося.

Микола Марусенко, гімназія імені Тараса Шевченка:
– Хочу вступити до медичного вишу. Обрав Вінницю. Адже там прекрасний навчальний заклад. Буду хірургом. У виборі моєї майбутньої професії особливо вдячний батькам і рідній школі, де мене навчили, бути цілеспрямованим, невтомно працювати. Ця якості дуже потрібні в оволодінні майбутньою професією.

Данило Олєйніченко, колегіум:
– Настрій змішаний – з одного боку, радість переповнює, а з іншого – смуток через те, що шкільне навчання завершилось, доведеться розлучитись із друзями. Але ми будемо обов’язково зустрічатись, підтримувати один одного, ділитись успіхами і невдачами, Але останніх, хочеться вірити, буде менше. Я ж хочу поїхати навчатись у Польщу, у Радомську вищу школу економіки. Обрав майбутній фах – управління та менеджмент.

Аліса Турман, гімназія імені Тараса Шевченка:
– Було важко у навчанні. Але я рада, що змогла підтвердити свою срібну медаль успішним проходженням зовнішнього незалежного оцінювання знань із першого предмета. Планую вступати до нашої кіровоградської льотної академії. Обрала фах – менеджер з авіаперевезень.

Ось таке воно, юне покоління кіровоградців. Життя розкидає їх по всіх усюдах, підготує їм нові випробування. Але головне, що вони розумні, завзяті, наполегливі, сповнені найкращих сподівань і впевнені в тому, що у їхньому житті все буде гаразд. Тож хай їм щастить на життєвій ниві, а знання, здобуті у школі, допоможуть досягти омріяних вершин.

Оксана ВЕРСТЮК
Фото Івана ЛЕОНОВА
та Ігоря ФІЛІПЕНКА
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.4093 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua