МЕНЮ


8 березень 2013 - 14:13

Крок за кроком до конкурсу


У рамках підготовки конкурсу на право обслуговування маршрутів кіровоградського громадського транспорту відбулось чергове засідання комісії з підготовки нових паспортів автобусних маршрутів.

У нараді взяли участь представники управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради, управління Укртрансінспекції в області, кіровоградські перевізники. Обговорення запропонованих варіантів паспортів тривало протягом тижня. Перевізники мали змогу не лише з ними ознайомитись, а й внести свої пропозиції. Деякі керівники транспортних підприємств висловили невдоволення коротким терміном обговорення паспортів маршрутів, також звучали закиди, начебто окремі підприємства після конкурсу будуть усунені з ринку пасажирських перевезень (нагадаємо, що нова транспортна мережа передбачає ліквідацію деяких маршрутів, що дублювали інші). У свою чергу заступник начальника управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради Віктор Зубченко наголосив, що процедура затвердження нових паспортів є невід’ємною складовою проведення конкурсу, а управління як замовник послуг зацікавлене в тому, щоб у конкурсі взяло участь якомога більше перевізників. Переможці конкурсу повною мірою нестимуть відповідальність за якість перевезень, дотримання всіх вимог законодавства, що регламентує цю діяльність.

Погодившись із необхідністю якнайшвидшого проведення конкурсу та іншими аргументами представників міської влади, керівники ряду підприємств-перевізників завізували паспорти своїми підписами та печатками, але й були такі, що відмовились їх підписати.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36699 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua