МЕНЮ


12 грудень 2017 - 14:08

Кропивничани матимуть сто робочих місць


У Кропивницькому урочисто відкрили цех рафінації та дезодорації олії та цех розливу олії зі складом готової продукції ТОВ “ОЕЗ ГРАДОЛІЯ”.
З цією подією керівництво й колектив підприємства привітали голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко, народний депутат України Костянтин Яриніч та секретар міської ради Кропивницького Андрій Табалов.
Сергій Кузьменко наголосив, що розвиток виробництва рухає нашу країну вперед. “Лише в економіку Кіровоградщини вкладаються мільярди гривень, а це означає, що бюджети найближчим часом отримають додаткові податки, а люди матимуть нові робочі місця і гідну заробітну плату. Саме тому Президент України поставив перед нами чітке завдання – створити умови для того, щоб бізнес інвестував в Україну і створював додаткову вартість”.
Керівники області та міста разом із директором “Градолії” Володимиром Умрихіним урочисто перерізали стрічку та запустили виробничий процес у цеху розливу олії.
На будівництво приміщень цехів, забезпечення їх новим обладнанням та реконструкцію з переобладнанням допоміжних цехів витрачено понад 150 млн. грн.
Впровадження нового виробництва дасть можливість розширити асортимент та обсяги продукції й створити понад сто робочих місць. Більшість виробленої продукції нового цеху “Градолії” експортуватиметься до країн Азії та Африки.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37243 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua