МЕНЮ


8 червень 2018 - 12:54

Кропивничани на колінах прощалися із героєм Миколою Метлинським


Четвертого червня сотні кропивничан прийшли на Алею почесних воїнських поховань Рівненського кладовища, щоб вшанувати і провести в останню путь воїна-земляка учасника АТО Миколу Метлинського.
Громада міста вкотре схилила свої голови у глибокій скорботі. Гірка і непоправна втрата болем озвалася у серцях кропивничан, бо загинув їхній земляк – військовослужбовець Збройних сил України, старший сержант Микола Метлинський, який назавжди залишиться взірцем мужності та стійкості.
Микола Метлинський народився 17 квітня 1970 року в селищі Олександрівці Кіровоградської області. Закінчив Кіровоградський інститут сільськогосподарського машинобудування. Навчався у Херсонській школі міліції, працював в органах внутрішніх справ та на підприємстві «М’ясокомбінат «Ятрань». У мирному житті захоплювався технікою, а особливо мотоциклами, належав до байкерського руху.
У серпні 2014 року Микола Метлинський був призваний на військову службу. Був розвідником, командиром відділення.
– Це була людина з великої букви. У його руках все просто грало – і зброя , і техніка. Він з честю виконав свій обов’язок, – відзначив заступник командира бригади полковник Олександр Щербина.
25 травня 2018 року під час раптового обстрілу позицій підрозділу у Донецькій області Микола Метлинський зазнав тяжких осколкових поранень. Але він встиг прикрити своїм тілом доньку Ярославу, яка служила з ним в одному підрозділі санінструктором. Військовим гелікоптером воїн був доставлений до лікарні Мечникова в Дніпрі, він переніс кілька операцій, але рани виявилися не сумісними з життям.1 червня серце справжнього батька, товариша і бойового побратима перестало битися.
Молебень за загиблим воїном провів Єпископ Кропивницький і Голованівський Марк.
Кропивничани на колінах прощалися з Миколою Метлинським, а жалобна церемонія завершилася трикратним військовим салютом.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.31057 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua