МЕНЮ


26 серпень 2016 - 16:26

І кропивничани скупилися, і виробники заробили


В обласному центрі на площі Богдана Хмельницького провели 20 серпня передсвятковий ярмарок до Дня Незалежності України.
Відкривали ярмарок перший заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Коваленко та міський голова Кропивницького Андрій Райкович, який зазначив:
– Літо щедре на добрі врожаї, а наша область, аграрії, товаровиробники мають вдосталь продукції, щоб жителі обласного центру мали змогу зробити запаси і до свят, і на зиму. Ми вдячні всім, хто приїхав з районів, ми вдячні місцевим переробним підприємствам за активну участь у ярмарку з нагоди ювілейного Дня Незалежності. Це – велика і нелегка праця аграріїв, фермерів, працівників переробної галузі, приватних підприємств.
Торгувати приїхали з 15 районів області. Було й більше сімдесяти виробників із Кропивницького. Містянам пропонували сувенірну продукцію, все необхідне до школи та харчі – овочі, крупи, молочні вироби, олію. Усе – за цінами, нижчими, ніж у роздрібній торгівлі. Біля деяких яток одразу вишикувались чималі черги.
– Кілька років тому такі ярмарки теж проводили, однак, як на мене, вони були формальними, – каже кропивничанка Марія Когут. – А ось останнім часом я ніколи з порожніми руками з ярмарку не йду. Цього разу запаслася дешевими цукром, борошном, купила виноград, яблука. Вважаю, що такі ярмарки дуже потрібні, особливо у наш скрутний час, коли все в магазинах подорожчало.
– На ярмарки їжджу за свіжою рибою, вона тут завжди дешевша, та ще й жива, – ділиться враженнями пенсіонер Віктор Бабій. – І птахоферма із Крупського, як завжди, ціною на яйця порадувала.
А ще учасники ярмарку влаштували справжнє свято – співали українських народних пісень, частували усіх охочих стравами.
Разом з містянами ярмаркували також Сергій Коваленко та Андрій Райкович. Крім товарів місцевих товаровиробників, міський голова придбав вироби, що представили волонтери. Кожному учасникові Андрій Райкович вручив подяку за участь у заході.
У понеділок на апаратній нараді Андрій Райкович подякував усім, хто був задіяний в організації заходу.
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35689 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua