МЕНЮ


18 сiчень 2019 - 15:47

Кропивничани – за перейменування Дворцової


Результати третьої публічної консультації, яка у Кропивницькому проводиться в межах проекту «Задай курс владі», що реалізовується за підтримки Національного демократичного інституту (NDI), оголосив у міській раді регіональний координатор «Активної Громади Кіровоградщини» Анатолій Стоян.

Опитування тривало з 18 по 28 грудня минулого року. У містян запитували: «Чи варто перейменувати (змінити назву) вулиці Дворцової у Кропивницькому?» Пропонувались три варіанти відповідей:

– Так. На назву «Театральна».

– Так. На назву «Мистецька».

– Ні. Залишити назву «Дворцова».

– Мешканці міста мали можливість висловити свою думку щодо назви однієї з центральних вулиць обласного центру з допомогою електронного ресурсу «Ваша думка» або смс-повідомлення, а також на офіційному веб-сайті міської ради у рубриці «Публічна консультація», – повідомив Анатолій Стоян. – У третій публічній консультації участь взяли 355 осіб. Отже, за результатами голосування 44 відсотки опитаних (155 голосів) висловились за назву вулиці «Театральна». 40 відсотків (143 голоса) – залишити назву вулиці «Дворцова». 16 відсотків (57 голосів) віддали перевагу назві вулиці «Мистецька».

Регіональний координатор «Активної Громади Кіровоградщини» подякував керівництву міської ради за співпрацю в проведенні третьої у місті публічної консультації та передав у міську раду звернення із результатами публічної консультації для подальшого розгляду й прийняття відповідного рішення.
22 сiчень 2019 - 19:24
Мария (вст)

И кто же разработал варианты нового названия улицы? Стоян? Он в этом разбирается?

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39867 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua